Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan avatkozik...

Szerintetek jogosan avatkozik bele ennyire az életembe?

Figyelt kérdés

Van egy jóbarátom lány, sok sok éve együtt vagyunk jóban rosszban. Ő mindig sikeres volt a srácoknál, több hosszú és tartalmas kapcsolata volt. Nekem mindig csak a szar jutott, a kifogások és a szakítás. Több mint egy éve megismerkedtem a jelenlegi párommal. Na akkor kezdődtek a gondok. A párom és a barátnőm is régóta ismerik egymást és eleinte örült de aztán elkezdődött a beavatkozás. Először csak kezdődtek kisebb elszólások (hogy én kivel és hoyan kavartam a múltban-ezeket én nem akartam a páromnak elmondani)

Aztán folytatódott, azzal, hogy egy ráhúzta a páromra a jelzőt, hogy féltékeny, mert sokszor telefonálunk és félt mikor bulizni megyek a barátnőmmel és ezek után femina.hu-s cikkeket kapok, hogy 10 jel h a pasid betegesen féltékeny., továbbá amikor a párom megkérte a kezem aznap a barátnőm felhívta a páromat és olyanokat mondott neki hogy én boldogtalan vagyok, csak ezt a páromnak nem mondom.

Már semmit nem mondok el neki mert nem akarom, hogy kombináljon mert nagon ideesítő. És amikor mondom h én boldog vagyok és jó a kapcsolatuink látom rajta h nem hiszi el, mert biztos manipulálva vagyok a vőlegényem által. Mit kéne tegyek? Hogy állítsam le finoman? Nekem ez rossz és ezzel csak azt éri el, hogy semmit nem fogok neki elmondani (Ő is párkapcsolatban él, csak elég viharos, sok vitával csak én ebbe nem szólok bele :) )


2019. jan. 11. 09:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, volt hogy én nem kerestem többet őt, letiltottam mindenhonnan, volt akinek egyszerűen én nem reagáltam többet ha keresett, volt akinél én vettem észre magam, hogy nem kívánatos vagyok így kölcsönösen megszakadt, volt akivel összeveszés lett stb...

De az tuti, hogy mindig akkor borult a bili ha valamiben nekem is segiteniük kellett volna, támasznak lenniük stb. Szóval oda-vissza már

nem müködtek a dolgok.



Egyébként is a környezetemben évekig azt láttam, ill. direkt megfigyeltem tiszta érdek barátság az összes, csak a felek nem veszik észre! Nem veszik észre, hogy nem barát hanem max. jó ismerős stb stb.

2019. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű, hogy tényleg azt hittem, hogy a mi barátságunk más, nem az a tipikus csajos hülyéskedés,amit láttunk nap mint nap. Persze eddig nem nagyon volt hasonló kaliberű konfliktus köztünk. MOst mutatta ki a foga fehérjét :(
2019. jan. 11. 12:13
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
Hát 30 felett már nem a tipikus csajos pletykás gyerekes barátság a normális... Ekkorra illene már felnőni...
2019. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Sajnálatos dolog ez, de nem egyedi, sőt! Amiket látsz/hallasz nagy barátságok hidd el 80% kamu, felszínes, érdek barátságok.


Koncentrálj inkább a párodra, gyermekedre, háziállatodra ha van. A barátok jönnek-mennek, csak a család állandó.

Persze biztos van aki pont fordítva gondolja, de hát sok félék vagyunk, mindenkinek más a környezete és a tapasztalata.

2019. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!