Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges felnőtt korban...

Lehetséges felnőtt korban igazi barátot találni? Vagy ilyenkor már mindenki érdekember?

Figyelt kérdés
Azt hittem, végre találtam egy barátnőt. Jól megértettük egymást, hosszú idő után végre meg mertem nyílni és legbensőbb titkaimat is elmondtam neki. Ő is azt hittem, így tett. De kiderült, nem. Végig asszisztáltam, hogy nem akar nekik összejönni a baba. Mikor összejött, nem mesélte el. Ezt még megemésztettem. Viszont nekem, mint barátnőnek azt is elfelejtette elmesélni, hogy megszületett a kisfia. És azzal magyarázta, hogy hát amikor jelez a telefonja, akkor reagálnia kell. Levontam a megfelelő konzekvenciát. Csak szarul esik, hogy megint csalódnom kellett.
2019. jan. 15. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

te rá*


Egyébként ezt a lesz*rás dolgot úgy értem, hogy nyilván nem mindennap, nem minden héten kell beszélni meg hasonlók, de azért egy két üzenet, egy telefon belefér.

2019. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem is van gyerekem. Másért nem, csak dicsekedés szempontjából is küldtem az üzenetet mindenkinek, hogy megszületett. Persze, nem várom el, hogy minden áldott nap írjon, más most a fontos. De azért egy mondat jól esett volna.
2019. jan. 16. 14:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is sokszor szerettem volna felnőtt fejjel egy barátnőt, de sose jött össze.Nem erőltettem, de voltak közösségek ahol összebarátkoztam hasonló életvitelű nővel mint én, és egy ideig azt hittem barátnők vagyunk.Aztán rendre csalódtam, mert neki a barátság nem jelentett semmit.Valószínűleg a te barátnőd is ilyen.
2019. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!