Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veszekedés a barátnőmmel, mi...

Veszekedés a barátnőmmel, mi a véleményetek/tanácsotok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel lassan 3 éve vagyunk jóban, sose volt veszekedésünk, a mosolyszünetjeink sem tarottak 1-2 napnál tovább.

3 hete lekoppintott a pasija miatt, szarul esett, de gondoltam majd személyesen megbeszéljük. Nehéz napokat tudtam magam mögött, nagyon vártam, hogy találkozzak vele, ezért esett rosszul. Utána egy hétig nem nagyon irogattam rá, mert azt az elvet vallom, hogy rosszat vagy semmit, nem akartam vele összeveszni és kíváncsi voltam, hogy ő vajon keres-e engem. 2 hete találkoztunk az egyetemen, de a csoport társaink is ott voltak, nem hoztuk fel a témát, szóval a helyzet maradt változatlan. Nem kerestem, de ő se keresett engem. Múlt héten csütörtökön felhívott, hogy menjek át hozzá, hogy bontsunk egy üveg bort és dumáljunk, de nem tudtam elmenni, mert aznapra már volt programom a párommal, akinek aznap volt a szülinapja és szerintem érthető, hogy miért nem mondtam le a pasimat. Egyébként tudta, hogy aznap van a szülinapja, tudta, hogy programunk van, mégis elvárta, hogy lemondjam. Másnap a baráti társasággal is megünnepeltük a szülinapját, a barátnőm pasija egyedül jött el. Kérdeztem a barátnőm után, de csak annyit mondott, hogy nem akar beleszólni, beszéljük meg. Kesőbb félrészegen elmondta, hogy előző nap összevesztek (bizalmi problémáik vannak). Valószínüleg a barátnőmnek sem volt könnyű az elmúlt időszak, felhívtam, hogy dumáljuk meg, de csak olaj volt a tűzre. Mivel nem kerestem és egy invitálását nem fogadtam el, úgy érzi, hogy hanyagolom a barátom miatt. Ennek ellenére, szerintem meg ő hanyagol engem, akkor jó vagyok, ha nincs jobb, és azért hanyagoltam, mert nem akartam vele összeveszni meg kíváncsi voltam, hogyha én nem, akkor ő jelentkezik-e. Csalódtam benne, úgy érzem nekem fontosabb a barátságunk, mint neki.

Jelenleg azóta is ugyan ott tartunk, mert nem beszéltünk, sőt szerintem még kerül is. Nem várom, hogy bocsánatot kérjen, de szerintem nekem sincs miért mentegetőznöm. Rosszul viselem, hogy nem beszélünk, mert hiányzik, végtére is ő a legjobb barátnőm.


Mit gondoltok, mi a véleményetek? Minden hasznos tippet elfogadok és zöld kiskézzel meghálálok🤗


2019. jún. 6. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok, saját tapasztalatból írtam amit. Sajnos nekem is volt hasonló szituáció... Valóban jobb pihentetni ilyenkor a dolgokat, jót tesz. Legalább is nekem/nekünk bevált.
2019. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, igen, azt mindenféleképpen megfogadom, köszönöm! De az előtted válaszolót kissé primitívnek találom, a válaszom is neki szólt
2019. jún. 7. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!