Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vallják azt az emberek,...

Miért vallják azt az emberek, hogy ha valaki nem áll ki magáért akkor annak az elnyomása teljesen jogos?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 11:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
rajtad kívül ki vallja még ezt?
2019. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, amit valóban sokan vallanak, de egyik sem fogja ezen kérdésre valaszolva elismerni.
2019. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
Az nem elnyomás, ha valaki egyszerűen alul marad.
2019. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

3


Miért marad alul? Azért mert elnomyják.

2019. júl. 5. 11:28
 5/25 A kérdező kommentje:

1


Én csak azt vallom, hogy mások ezt vallják, viszont én nem azonosulok vele, nem értek egyet. Nagyon értékelem a jámbor, békés embereket, szívesen beszélgetek velük, vagyok velük egy csapatban. Mert nem lépik át a határaimat és tiszteletben tartják az emberi jogokat, intimitást, privát szférát és a többi.

2019. júl. 5. 11:30
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Önhibából is lehet alul maradni. Sőt, annyira gyakori, hogy nem is hiba. Mindenkinek más az igénye. sokan nem szeretnek kaparani, tanulni, egyszerűen tenni azért hogy szinvonalasabb élete legyen. Nem hiszed? - menj ki az utcára! Tucatjával jönnek veled szembe, akik reggel lusták voltak zuhanyozni is, de pár percen belül találkozol azzal is, aki a héten se fürdött. Mindenki ismer tipikus áldozat tipusú embereket. Akiket tönkretett a családja, a randszer, vagy a volt főnöke, felesége, unokahúgának a nagykabátja, stb... pedig tulajdonképpen csak a seggét kéne felemelnie, hogy jobb legyen, de akkor meg nem lesz miért sírni.
2019. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

"Miért vallják azt az emberek, hogy ha valaki nem áll ki magáért akkor annak az elnyomása teljesen jogos?"

NEM vallják ezt az emberek.

Max annyit mondanak sokan, hogy aki nem áll ki magáért az megérdemli vagy ne lepődjön meg azon, ha mások elnyomják.

Ettől még nem lesz jogos, csak nem lesz meglepő hogy megtörténik.

2019. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7


Az egyedüli ok amiért nem meglepő az inkább az lenne, hogy ismerjük milyen a tisztelt többség, mennyire az önhaszon érdekli őket csak, képesek másokon is átgazolni csakhogy nekik jobb legyen, vagy haszonra tehessenek szert. Tudom, ezt a tulajdonságát az embereknek nem birálhatjuk mivel hallgatólagosan elfogadott, inkább ócsároljuk azokat akik valamiért a rövidebbet húzzák, mert egy versenyre alapuló rendszerben mindig lesznek ilyenek, sosem lesz mindenki egyidőben győztes hiszen a győztesek csakis a vesztesek kárára gyarapodhatnak.

Morális kérdés mégis tabu téma lett a dolog. Azokat akik haladnak nem szabad bírálni, mindegy miként, milyen eszközökkel győztek a lényeg csakis az, hogy megcsinálták!

2019. júl. 5. 11:48
 9/25 anonim ***** válasza:
14%
Azzal, hogy lepontoztál, meg is van, hogy Te hol helyezkedsz el a történetben. Hidd el, hogy ez inkább a Te hibád, mint a miénk
2019. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9


Nem pontoztam le senkit.


Ja és hibák beismerése sem divat manapság. Még akkor sem ha másnak ártanak, inkább egymára mutogatnak, a gyengébbet okolják mert az könnyebb. Nincs manapság gerinc.

2019. júl. 5. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!