Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem figyelnek oda...

Miért nem figyelnek oda magukra az emberek jobban és miért kell magukat ennyire elhanyagolniuk?

Figyelt kérdés

Budapest:


1. Azt látom, hogy reggel-délután-este az emberek nagyrésze rohan, siet, holott a tömegközlekedési eszközök nagyrésze 3-5 percenként jár. Ha időben felkel, elkészül mindennel, akkor utána bőven elérné a korábbi járatokat is. Aztán izzadtan, loholva beesik a munkahelyére, garantálva a reggeli stresszt.


2. Rohanunk haza munka után. Én szép lassan elpakolok, kijelentkezek a gépből, még mosdó, arcmosás, dezodor-parfüm, szájspray, nem tart tovább 10 percnél. Sokan meg izzadtan, büdösen, visszataszítóan utaznak, pedig mindenkinek adnia kéne magára.


3. Olcsó kaják. Cigire, sörre, szemét kajára és pizzára nem sok költeni, de megvenni a néhányszáz forinttal drágább, jobb minőségű kenyeret, felvágottakat, húsokat, vagy venni zöldségeket és gyümölcsöket már túl sok.


4. Sport - Erre nincs mentség, miért nem járnak napi szinten sportolni az emberek? 8 óra munka után az irodából hazamenve mindenkinek kellene, hogy legyen erre energiája.


2019. aug. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
0%

30-as nagyon nagy poèn,làtszik mennyit értesz a testépítéshez,meg egészséges táplálkozàdshoz,ki van mèrve a kaja adagom pontosan időben kell ennem,napi 6 teljeskörű étkezés.


29-es személyisègfejlesztő könyveket olvasok van mentorom aki mondja mikor mit ad házikat plusz a német is ott van,jah meg a szakmai dolgok kutatása olvasás,gyakorlás.


Gondoltam kapok 0%-t mert a kifogásokra rácáfoltam amiket itt nyomattok sokan.

2019. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
89%
Időben kell ennem, mentorom van...... Óriási. Ilyenkor nem KELL már aludnod, hogy szépen fejlődj. Zseniális figura lehetsz.
2019. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
100%

Mentor meg házi feladat. :D :D

LOL :D

2019. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel a mentor meg a házi meg az olvasás. Mármint hogy a gyakorlatban milyen.
2019. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
0%

34 ez egy klub keretein belül megy,részt veszek egy egy èves programban ahol fel kell dolgoznom adott könyvnek a fejezetét,ha elakadàsom van akkor mentorom segít,plusz mindennapos feladatok vannak,amiket meg kell csinàlni.


Mellette mivel németül is tanulok ott is vannak feladatok gyakorolni is kell,írásban szóban.

2019. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ez még mindig egy hatalmas LOL. :D

Amúgy kösz, de jól megy az életem az aktuális kormánytól függetlenül, mindenféle könyvek, mentorok és házik nélkül is.

2019. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
10%

Emberek, élethosszig tartó tanulás van. Miért nézitek azt le, aki tanul, fejlődni akar? Attól, mert ti ezt nem teszitek, attól még nem kéne kigúnyolni azt, aki jobbá akarja tenni a saját életét.

Ti teljesen, 100%-ban, elégedettek vagytok a mostani életekkel, viselkedésetekkel? Teljesen hibátlanok vagytok? Ezt kétlem. Miért nem akarjátok például a hibáitokat kijavítani és megváltozni, hogy jobb emberek legyetek?


"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz

2019. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
100%

De az önfejlesztés nem azt jelenti, hogy elolvasok egy könyvet és összefoglalom. Azt olvasónaplónak hívják. Az önfejlesztés specifikus és a gyakorlatba kell áthelyezni, nem felelni belőle a tanár bácsinak.


Példa: nekem probléma, hogy szívemre veszem, ha itt az oldalon beszólnak, és mindenáron meg akarom győzni a másikat az igazamról. Aztán egyszer elolvastam egy egyoldalas, neten talált szöveget arról, hogy ezt el kell engedni, ahogy az én véleményem nem fog megváltozni, úgy a másiké sem, semmi közöm ahhoz, ki mit gondol rólam, stb. Ezek után lefeküdtem, bámultam a plafont és egy fél órát emésztgettem ezt magamban, beszélgettem magammal erről. És azóta próbálok változtatni a viselkedésemen. Laposföld hívővel nem állok le vitatkozni, mert nem tudom meggyőzni az igazamról, pedig fú, mennyire akarom. De nagy levegőt veszek és kilépek a konfliktusból.


Ezt csak azért mondom, mert hiába csinálod a napi leckéket önfejlesztésből, ez egyáltalán nem jön le abból, ahogy itt másokra reagálsz.

2019. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg kérdező? Hogy te mennyire okos vagy! Csak el ne süljön az a nagy fejed!


Az igénytelenséggel sem értek egyet. Mondjuk aki 16 órát lenyomott egy építkezésen, annak sem kedve, sem lehetősége nincsen tisztálkodni, mielőtt felszáll a buszra, metróra, tököm tudja, mire. Nem mindenki ül légkondis irodában. Speciel én 12 órákat dolgozok, amikor te azt a hatalmas nagy agyadat éjszaka pihenteted, vagyis alszol, a többivel együtt. Egy átrohangált nap után örülök, ha hazajutok, nem még hogy fújjak a pofámba szájprayt. A nettó igénytelenség az más, de hogy valaki melóból jön, az szerintem érthető.

A kajálás meg: Te azt el tudod képzelni, hogy valaminek nincsen például ebédszünete? Nekem nincs. Munkaközim sincs. Van, mikor reggel fél 6-kor bejövök és úgy viszem haza a kajám délután 6-kor! Bolt sincsen. De látom, hogy a fellegekben járó Pestiek táborát erősíted. Nem mondom meg, hogy hol dolgozok, mert nem kelthetem a munkáltatóm rossz hírét, lol...

Sportolni meg sem erőm, sem kedvem nincsen, mikor például 3 éjszakát nyomok egyhuzamban, gondolom TE az el SEM tudod képzelni, milyen. Ráadásul szükségem sincs rá, mert vaságyastól vagyok 55 kiló kb.

De nem is tépem tovább a szám, mert felbaszta az agyam a stílusod, te budapesti irodahuszár...

26N

2019. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
72%
Ja és még mielőtt valaki beszól, éveket tanultam ezért a melóért, és még mindig jól fizet, csak mára már a megnecsülés teljes hiányában mutatkozik.
2019. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!