Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem figyelnek oda...

Miért nem figyelnek oda magukra az emberek jobban és miért kell magukat ennyire elhanyagolniuk?

Figyelt kérdés

Budapest:


1. Azt látom, hogy reggel-délután-este az emberek nagyrésze rohan, siet, holott a tömegközlekedési eszközök nagyrésze 3-5 percenként jár. Ha időben felkel, elkészül mindennel, akkor utána bőven elérné a korábbi járatokat is. Aztán izzadtan, loholva beesik a munkahelyére, garantálva a reggeli stresszt.


2. Rohanunk haza munka után. Én szép lassan elpakolok, kijelentkezek a gépből, még mosdó, arcmosás, dezodor-parfüm, szájspray, nem tart tovább 10 percnél. Sokan meg izzadtan, büdösen, visszataszítóan utaznak, pedig mindenkinek adnia kéne magára.


3. Olcsó kaják. Cigire, sörre, szemét kajára és pizzára nem sok költeni, de megvenni a néhányszáz forinttal drágább, jobb minőségű kenyeret, felvágottakat, húsokat, vagy venni zöldségeket és gyümölcsöket már túl sok.


4. Sport - Erre nincs mentség, miért nem járnak napi szinten sportolni az emberek? 8 óra munka után az irodából hazamenve mindenkinek kellene, hogy legyen erre energiája.


2019. aug. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
100%
Ha többesszámban kérdezel, akkor are kerül a what után.. :D de persze nem akarok túlságosan belebonyolódni az eszmecserétekbe, de aki anyanyelvi szinten beszéli az angolt, az ilyen apróságokat tudja. ;)
2019. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
0%

52-es igaz,teljesen jól mondod. ;)


Nem figyelek annyira a nyelvhelyessègre a fránya indiaiak rosszra neveltek amikor velük dolgoztam. :))

2019. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
72%

Tell me what your hobbies are

Nem tudom mire fel ez a szájkarate itt, de aki valóban céltudatos, eltökèlt, profi, mentora van stb. az a nagyon kis szabadidejét biztos nem arra fogja használni, hogy egy anonim fórumon okoskodjon.

Elképzelem, amint Elon Musk a heti 100 óra munka mellett még napi 1 órát trollkodna egy anonim kérdező oldalon. :D

2019. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
0%

#40

A saját egèszsèged miatt kell odafigyelni magadra, nem másèrt. Okè, hogy most sokat keresel, de kb. 10 èv mùlva ezt a pènzt költheted majd orvosokra. Egèszsègtelen, stresszes èletmódot folytatsz, ès te ezèrt tanultál? 😮 Hogy kb. 50-60 èvesen majd a temetőben köss ki? Szerinted az normális, hogy nem eszel? Persze, a pènzèrt mindent, ugye? Ès most 100%-van boldog vagy ezzel az èlettel, munkáddal? Megèrte ennyit tanulni? Szereted, amit csinálsz?


Az egèszsèg a legdrágább kincs. Majd megtanulod utólag, mikor már a baj bekövetkezett.

2019. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne szólj bele, utolsó. Mindenki azt csinál, amit akar, senki nem lát bele mások életébe. Én nem szabom meg senkinek, mit tegyen, ellenben a kérdező igen és jó gyakoris szokás szerint elkanyarodtunk az eredeti témától. A kérdezőnek az volt a problémája, hogy az embereknek nincs munka után 15 percük szájprayt, meg fszom tudja mit használni és izzadság szaguk van. Meg hogy reggel rohannak. Ki ő, az atyaúristen, hogy ez zavarja őt? Eléggé nincs élete, ha azzal foglalkozik, hogy ki mikor kel. Az meg, hogy én hol dolgozok meg mit, téged ne érdekeljen, mert nem látsz bele az életembe, nem tudod, miért dolgozok itt, nem tudod az életkörülményeimet, én pusztán csak véleményt nyílvánítottam, szerintem szabad, hogy nem mindenki teheti meg, hogy mindig friss és üde illatos legyen. Köszöntem, pápá.
2019. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
12%

#56

Írásodból ès a kèrdèseimre nem válaszolásodból is látszik, hogy nem vagy elègedett az èleteddel, meg vagy keseredve, frusztrált vagy. Szimpla, kulturált, higgadt kèrdèst tettem fel, amire te ingerülten reagáltál. Csak sajnálni tudom sanyarú helyzetedet, de erről csak te tehetsz. Kilèphetnèl ebből, válthatnál munkát, de nem akarsz. Akkor még ne legyèl irigy ès ingerült, ha ez a tèma, mint most. Nem kell felkapni a vizet, ahogy a 40-es válaszodban tetted. Minden egyes tettedèrt te vagy a felelős.

Csak kèrlek, ne szülj gyereket, van elèg idegbolond gyerek már most, nem kell mèg több.

2019. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
0%

Hiába mondod neki 57-es,ahhoz tudod FELELŐSSÉGET KELL VÁLLALNIA az életéért meg tenni valamit,meg megmozdulni.

Tipikus irigy,mindenki hibád csak ő nem meg szimplán igénytelen is,amiért szintén csak őba felelős.

Sz_r lehet az élete megkeresedett,tuti nem lesz gyereke.

Melyik férfi vagy nő tűri ezt el?

Egy hèt után repülne az ajtón ki.

2019. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
73%
Na jó, ti komolyan idióták vagytok, menjetek visszatért a fotelba, a kérdés pedig jelentve.
2019. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
0%

"menjetek visszatèrt a fotelba"

Gyönyörű magyar mondatrèsz.


Tudom, hogy fáj az igazság. De nem mi èlünk úgy, ahogy te. Mi csak felhívtuk a figyelmedet a hibádra ès, hogy ez az èletvitel nem vezet hosszú èlethez. Az, hogy gyáva vagy, a te sarad. A te èleted a pocsèk, nem a miènk. Ès mèg te vagy felháborodva, mert a szemedbe mondják az igazat? Nem vagy te normális.

Ez olyan, hogy ha egy kövèr felháborodva azon, ha azt mondják neki, hogy kövèr. De mièrt? Most mièrt mondják azt neki, hogy vèkony, mikor ez nem igaz?

2019. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
100%

"So let me introduce yourself,tell me about what is your hobbies?


What do you like?


And from your education?"


Nem tudtam követni, hogy ez trollkodás vagy komoly?

2019. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!