Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem figyelnek oda...

Miért nem figyelnek oda magukra az emberek jobban és miért kell magukat ennyire elhanyagolniuk?

Figyelt kérdés

Budapest:


1. Azt látom, hogy reggel-délután-este az emberek nagyrésze rohan, siet, holott a tömegközlekedési eszközök nagyrésze 3-5 percenként jár. Ha időben felkel, elkészül mindennel, akkor utána bőven elérné a korábbi járatokat is. Aztán izzadtan, loholva beesik a munkahelyére, garantálva a reggeli stresszt.


2. Rohanunk haza munka után. Én szép lassan elpakolok, kijelentkezek a gépből, még mosdó, arcmosás, dezodor-parfüm, szájspray, nem tart tovább 10 percnél. Sokan meg izzadtan, büdösen, visszataszítóan utaznak, pedig mindenkinek adnia kéne magára.


3. Olcsó kaják. Cigire, sörre, szemét kajára és pizzára nem sok költeni, de megvenni a néhányszáz forinttal drágább, jobb minőségű kenyeret, felvágottakat, húsokat, vagy venni zöldségeket és gyümölcsöket már túl sok.


4. Sport - Erre nincs mentség, miért nem járnak napi szinten sportolni az emberek? 8 óra munka után az irodából hazamenve mindenkinek kellene, hogy legyen erre energiája.


2019. aug. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már a hülyeséget meg a mártírkodást!

Persze 12 óra éjszaka szünet nélkül folyamatosan...

Azért tök jó, hogy mindenre találtál valami kifogást.

2019. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
72%
Te idióta, 12 óra éjszaka, utána 12 óra pihenő, utána 12 óra éjszaka, elképzelhetetlen, te gyökér?
2019. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
79%
1 percet nem dolgoztál még éjszaka, ezért nem tudod, hogy milyen a szervezetnek, és miért nem futkos utána az ember. Szánalmas bolond.
2019. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
23%

Hogyne, meg 16 óra az építkezésen, ahogy írtad is.

Nincs kedve és lehetősége tisztálkodni, ezért szagolja mindenki őt a buszon, villamoson, metrón, de ha esetleg arrébb merek ülni, mert büdős mint a tudjukmi, akkor még neki áll feljebb, hogy nem becsülöm meg a 12,16 vagy már nem is tudom hány órát dolgozó fizikai munkásokat, pedig ők a társadalom alapjai blabla

Te meg gondolom heti 5x12 órát dolgozol, hétvégén meg másodállást végzel, ezért nincs időd semmi sportra. De mondom, ez még a kisebbik rossz, mert csak téged érint, a tömegközlekedésre felszálló beképzelt büdös melósok sokkal nagyobb probléma.

2019. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
13%

44-es megnyugtatlak èn is dolgozok este van olyan mivel kèt PROJEKTET viszek(IT,tàmadj tudod tanultam érte), az ország legkeményebb egyetemèn,volt olyan,hogy beadandót ìrtam,edzès,utàna hètfő reggel 9kor elküldtem a tanárnak ès mentem is dolgozni utàna haza ès akkor pihiztem.


Kifogàs.

Nem kellene szìdnod az ,,irodistàkat", TANULNI kellett volna nem kifogásokat gyàrtani de hiába tèpjük a szánkat,szìdjál minket nyugodtan,azt hiszed az ölünkbe pottyant?

2019. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
22%
Igen, mert sokkal könnyebb egy irodában ülni 8 órát, mint fizikai melót nyomni. De tudom, amúgy nem, mert ülni egy irodában a Legnehezebb a világon. Szánalmas, a százalékotokon látszik.
2019. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
15%

47-es aha inkàbb te vagy a szànalmas mert nem tanultál és irigykedsz.

Lesz_rom a százalèkodat tudod átlag jòskák pont nem érdekelnek.

Amerikai coach: ,,Nem érdekel mit gondolnak rólam másik", meg ,,Ki az akire hallgatsz".


Rèm ostoba vagy,de tudod mit ha annyira könnyű nekünk akkor nosza pályázz meg àllàsunkat.


Angol remèlem megy anyanyelvi szinten meg tisztába vagy rengeteg IT fogalommal.


De be is iratkozhatsz az egyetemre is, 500-ból 10 el is végzi.

2019. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, ez fogyatékos. :D most kaptam egy privátot, hogy egy begyepesedett szar vagyok, csak mert van magánéletem és nem másokéval foglalkozom. :D
2019. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
78%
Persze, angol megy neki anyanyelvi szinten, de magyarul meg írni nem tud helyesen. Mesélj még. :D
2019. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
0%

Jól van te ....


So let me introduce yourself,tell me about what is your hobbies?

What do you like?

And from your education?


Na akkor te mesélj 50-eske. ;))))

Lássuk.

2019. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!