Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem figyelnek oda...

Miért nem figyelnek oda magukra az emberek jobban és miért kell magukat ennyire elhanyagolniuk?

Figyelt kérdés

Budapest:


1. Azt látom, hogy reggel-délután-este az emberek nagyrésze rohan, siet, holott a tömegközlekedési eszközök nagyrésze 3-5 percenként jár. Ha időben felkel, elkészül mindennel, akkor utána bőven elérné a korábbi járatokat is. Aztán izzadtan, loholva beesik a munkahelyére, garantálva a reggeli stresszt.


2. Rohanunk haza munka után. Én szép lassan elpakolok, kijelentkezek a gépből, még mosdó, arcmosás, dezodor-parfüm, szájspray, nem tart tovább 10 percnél. Sokan meg izzadtan, büdösen, visszataszítóan utaznak, pedig mindenkinek adnia kéne magára.


3. Olcsó kaják. Cigire, sörre, szemét kajára és pizzára nem sok költeni, de megvenni a néhányszáz forinttal drágább, jobb minőségű kenyeret, felvágottakat, húsokat, vagy venni zöldségeket és gyümölcsöket már túl sok.


4. Sport - Erre nincs mentség, miért nem járnak napi szinten sportolni az emberek? 8 óra munka után az irodából hazamenve mindenkinek kellene, hogy legyen erre energiája.


2019. aug. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
100%

És te honnan tudod, hogy ő hol dolgozik? :D

Ne legyél már ennyire elszállva, még ha igaz is amit írsz, örülj neki csendben, hogy jó munkád van, sokat tanultál stb. Nem kell minden hozzászólásodban bizonygatni, hogy te vagy a tökéletes magyar ember, akinek minden összejött az életében. :) Még több ezer ember él így Magyarországon, és bizony nem veri nagy dobra. :)

2019. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:

71-es visszadobtam a labdát ennyi.

Amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten.

Aki támad az visszakapja ennyi történik,hagyni meg nem fogom magam abba megegyezhetünk.

2019. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
83%

Én alapvetően a 47%-os illető pártján álltam, de kezdem egyre jobban látni, hogy egy hatalmas kókler az illető.

Az angol nyelvről fogalma sincs, kb. mindenfajta nyelvtan és szókincs nélkül gügyög össze-vissza mint egy random indiai, megérteni lehet megértik, de a háta mögött tuti mindenki röhög, hogy hogy lehet olyan baromságokat összerakni, mint a let me introduce yourself meg from your education és egyebek.

Én elhiszem, hogy informatikus és most arra veri, hogy bekerült valami multihoz, és hallott már az agile-ról a sprintek-ről és a standup-ról, de vannak még pár ezren hasonlóképpen.

De a leginkább ott látszik a kóklersége, hogy folyamatosan azt bizonygatja, hogy ő mekkora ász. :D Nézted a Trónok harcát? Ott is megmondták már, hogy akinek folyamatosan hangoztatni kell, hogy én vagyok a király, az nem az igazi király. Írhattam volna angolul is, de féltem nem fogod érteni. :D

2019. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
78%

Ez ugyanaz a 47%-os, mint aki önfejlesztő könyveket olvas és mentora van? :D

Kérdés: A mentorod sose mondta, hogy lehet jót tenne a karrierednek, hogyha tudnál normálisan kommunikálni angolul? Mármint, az, hogy megértik az szép és jó, de minden random indiait megértenek, de attól még a hátuk mögött kiröhögik őket, hogy milyen összegányolt English-t nyomatnak.

2019. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
100%

Then please explain to me in what way you are trying to better yourself.

Because so far, you seem to be angry and defensive and just plain mean to others.


I'd really love to know what book you and your mentor are studying. I'm also interested in his methods. Can you share an example? Do you go to him with specific problems you have? What was ONE problem you had that he or the book helped with?

2019. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:

Senkinek nem írtam privát üzenetet a válaszadók közül. Aki privátot kapott, nem tőlem.


Egyébként meg nem értem, ha valaki az igényességére ad, rögtön csak nő lehet?

2019. aug. 28. 23:27
 77/79 anonim ***** válasza:
100%

"What was ONE problem you had that he or the book helped with?"

Ez a helped with ott a végén biztos, hogy helyes így?

2019. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
100%

Jön a saját szagától elszállt igénytelen proli #64-es, és megmagyarázza, hogy a lámpától megy a forgalom :D

Kis rasszista segglyuk, egy egész nemzetet akar proba húzni a saját szájszaga miatt.... Gyász.

2019. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Nagyon szórakoztató ez az eszmecsere külső szemlélőként 😂
2019. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!