Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten miért olyan gyako...

Budapesten miért olyan gyako a nyilvános vizelés? "Normális" emberknél is szokássá vált?

Figyelt kérdés
Nem értem nincs erre valami törvény? Na és az a durva hogy gyakran a "normális" emberek is (ez alatt azt értem hogy nem hajléktalanok utca seprők vagy ilyesmik) képesek akár fényes nappal is nyilvánosan vizelni. Én Budapesten az életemben már többször is láttam ilyet de mások leírásai még durvábbak. Azért teszem fel pont most ezt a kérdést mert olvastam egy cikket amiben arról írták hogy ez milyen gyakori. Én nem lakók olyan rossz környéken és nem is járok rossz helyekre mégis láttam ilyet de a cikk alapján ez még gyakoribb lehet. A cikkben azt írta a cikk író hogy a legmegdöbbentőbb számára az volt amikor egy öltönyös ember a templomnál vizelet majd bemenet a barátnőjével a misére. Ez alapján a cikk alapján szerencsém hogy Budapesten jobb környékén élek. De ilyesmi mint ez a legutóbbi példa a cikkből normális helyeken Berlinben, Londonban vagy Párizsban szinte elképzelhetetlen.

2020. ápr. 10. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
38%
Mert a nőknek van annyi eszük, hogy ne az utcán hugyozzanak.
2022. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
64%
61: a nők nem szeretnék mutogatni a puncijukat, és a feneküket ennyi
2022. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!