Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten miért olyan gyako...

Budapesten miért olyan gyako a nyilvános vizelés? "Normális" emberknél is szokássá vált?

Figyelt kérdés
Nem értem nincs erre valami törvény? Na és az a durva hogy gyakran a "normális" emberek is (ez alatt azt értem hogy nem hajléktalanok utca seprők vagy ilyesmik) képesek akár fényes nappal is nyilvánosan vizelni. Én Budapesten az életemben már többször is láttam ilyet de mások leírásai még durvábbak. Azért teszem fel pont most ezt a kérdést mert olvastam egy cikket amiben arról írták hogy ez milyen gyakori. Én nem lakók olyan rossz környéken és nem is járok rossz helyekre mégis láttam ilyet de a cikk alapján ez még gyakoribb lehet. A cikkben azt írta a cikk író hogy a legmegdöbbentőbb számára az volt amikor egy öltönyös ember a templomnál vizelet majd bemenet a barátnőjével a misére. Ez alapján a cikk alapján szerencsém hogy Budapesten jobb környékén élek. De ilyesmi mint ez a legutóbbi példa a cikkből normális helyeken Berlinben, Londonban vagy Párizsban szinte elképzelhetetlen.

2020. ápr. 10. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten sokkal nagyobbak a távolságok még egyik helyről elérsz a másikba simán rádjöhet a pisilhetnék és Budapesten nincs is olyan sok félreeső zúg, hogy jól el lehetne bújni mint vidéken, és sokkal több ember láthatja. Arányaiban szerintem vidéken ugyanannyi a utcán pisilő ember, csak ott sokkal kisebb lehetőség van rá, hogy azt valaki észreveszi Egyébként ha végigmész a belvároson, nem tudsz már olyan helyre lépni (most hogy két hete nem esett az eső), hogy ne kutya húgyba, vagy annak a foltjába lépnél bele, és a kutyaszart sem szedik össze mindenhol.

Ezért ma Budapesten több a húgy és kaka az utcán, mint a középkorban volt.

2020. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozom fölöslegesen,akkor vizelj be. Kész. Bezársz egy szobába és azt kérdezed miért vagyok bezárva...
2020. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de van az a pont mikor már nem bírod tovább. Pl ha kiülünk valahova sörözni borozni előbb utóbb kell így muszáj a bokorba menni. Nincs wc sehol. Vagy ha elmegyünk kirándulni 8-10 óra, az erdőben nincs wc.
2020. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
30, Gyorsétterem,kávézó.... fogyasztó vendégek számára,mire sorra kerülsz,meg minden,meg amíg más rendelését veszi fel a pali,te összehu magadat,de szó szerint. Emberi igénytelenség. Egyszerűen úgy kezeled ezt a helyzetet,meg még itt sokan úgy kezelik,mintha ők katonatisztek lennének. Megnézném,hogy tartogatjátok egésznap,de komolyan,akik ilyen kemények,rendezzenek versenyt,ki bírja tovább....
2020. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Ha még csak a vizelés lenne a legnagyobb gond...

Kedves kérdező, jártál te mostanság a belvárosban?

Ha igen, a nyilvános hányásról és fosásról mi a véleményed? Mert az is nagy divat. Hányást lefogadom többet találni pl. a 6-7. kerületekben, mint hugyfoltot... Összetenném a két kezem ha csak és kizárólag a hugy lenne a jéghegy csúcsa ami az utcai mocskot illeti.

2020. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Pont múltkor volt róla cikk, hogy irtó kevés a nyilvános wc. Ha pisilni kell, akkor kell. Vagy mi legyen, ha a hasmenés jön rá az emberre?! Erre nem a büntetés a megoldás, hanem több nyilvános budi létesítése. Akár tetszik, akár nem, ez is hozzátartozik egy kultúrált városhoz, akár csak a sportcsarnok. Sőt!...
2020. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Kedvencem a Deák nyaron. Ott mindig ugy pisilnek a bokorba, hogy vagy 5en 6an állnan ott egyszerre. :D Megertem, hogy zavaró latni, de senkinek nincs kedve wcert fizetni, vagy sétálni csomót, ha hirtelen jon ra. A deakos szabadtéri bulikon meg annyi penzt elkérnek a piaert, h siman uzemeltethetnenek valami kis wc-t. En is ha iszunk, sajnos bokorba megyek pedig nagyon nem szeretek. Sot, egyszer a szapora is ramjott a Moriczon reggel 6kor(munkába menet) de sehol egy wc, fizetős se, igy egy random utcan kellett elvégeznem, mert nem birtam visszatartani, es ráadásul láttak is. Legrosszabb élményem.
2020. nov. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Szólj valamelyik kormányközeli vállalkozónak/rokonnak, hogy kellenének nyilvános WC-k. Szerintem 34865466793476 milliárdért simán megcsinálják. Addig is járjunk a foci-stadionokba vizelni!
2021. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

"ha nincs nem az a megoldás hogy az ember az utcán végzi a dolgát."


Még csak 1. oldalon olvastam válaszokat, de most így terhesen, nem tehetem meg azt, hogy nem iszok semmit, de akkor is elég sűrűn menni kell. Nem tudom, hogy oldanám meg Pesten pl, inkább lehet otthon rohadnék, de az sem megoldás...

2022. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakat gyakran lehet látni vizelni, nőket szinte soha.
2022. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!