Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mèrt nem segítenek az emberek...

Ritikee79 kérdése:

Mèrt nem segítenek az emberek az egyedül álló anyukáknak? Èn sokszor probáltam de senki.

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 09:02
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
92%

Egyedulallo, mert a volt ferj lelepett a szeretovel, netan elhunyt tragikus hirtelenseggel? Az ilyen Anyukakat szoktam sajnalni. A csaladunkban van ilyen (szereto miatt) es mi tamogattuk az Anyukat ahogy csak tudtuk.

Idegenekhez nyilvan nincs semmi kozom, hogy otz segedkeztek.

Aztan van a masik eset, amikor valaki egy szexkapcsolatban hoz ossze gyereket es a nagy semmire meg is szuli. Aztan megy a panaszkodas, hogy milyen nehez az elet...A gyereket szoktam sajnalni. O nem tehet az egeszrol..

2020. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
79%
A kormány is csak propagandában nyomatja, hogy vállalj gyereket, aztán meg nem segít szinte semmi használhatóval. Ja, vegyél fel hitelt, ha megszorulsz, hogy még inkább tönkremenj. Egyedülálló anya nyilván senki nem önszántából lesz. Még kapcsolatban sem könnyű és előre senki sem tudja, hogy mit is vállal be.
2020. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
85%
Én maximum az olyan gyerekeknek szoktam segíteni, akik gyerekotthonokban élnek. Mert nekik tényleg kell és nem tehetnek a helyzetükről. A kormány nagyjából sehogy nem támogatja őket.
2020. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
8%
Miért kéne segíteni bárkin is? Talán, mert rászorul. De itt úgy látszik, h az játszik, ha nekem xar, neked se legyen jobb. Sajnos ilyenek az emberek!
2020. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
83%

Jó hogy nem már a saját fizetésemből vásárolok be szegény egyedülálló anyának mert szegény nem tudja nevelni a kölykét aki ÖNKÉNT VÁLLALT .

Mi a @ közöm van hozzá hogy pl szült egy 2 hetes kapcsolatra apuci meg lelépett?

Vagy bármi más? Mi közöm hozzá ki hogyan és mire szaporodik??!!

Kapjatok mér a fejetekhez!!!

TARTSA EL ÉS NEVELJE mindenki a saját kölykét ha már meg tudta csinálni a semmire!

Az eszem megáll... :D

2020. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
91%
Milyen jellegű segítségre gondolsz? Kinek kellene segíteni?
2020. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom őket, de sajnos mindenkinek megvan a maga élete, a maga nehézségeivel, amelyet saját magának kell megoldania. De nem feltételezek rosszat az egyedülálló anyukákról és tényleg nem irigylem a helyzetüket.
2020. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
20%
Férfik vagyok, szívesen segítek, ha engedik, és kapok érte valamit.
2020. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
95%
Kisnyugdíjasoknak sem segít senki. A gyerek apjának kell támogatnia titeket, nem idegeneknek.
2020. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
79%

Én is inkább olyanoknak adakozok akik önhibájukon kivul kerültek nehéz helyzetbe. A legtöbb egyedülálló anya szerintem nem ilyen.

De ha a környezetemben lenne (barát, kolléga, rokon), segítenek amivel tudnék, viszont ismeretlenül nem.

2020. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!