Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mèrt nem segítenek az emberek...

Ritikee79 kérdése:

Mèrt nem segítenek az emberek az egyedül álló anyukáknak? Èn sokszor probáltam de senki.

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 09:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
90%

30-as, nagyon nehéz mindenre felkészülni. Én például nagyon nem számitottam egy váratlan telefonra, hogy a férjemet baleset érte, menjek azonnal, és a mai napig hálás vagyok a szomszédomnak, aki azonnal felajánlotta, hogy vigyáz a gyerekemre, és nem kellett magammal rángatnom szegényt a baleset helyszinére. Hálás vagyok a szomnszédoknak, barátoknak, munkatársaknak, akik lehetővé tették, hogy egyedül mehessek a a kórbonctanra és a temetkezési vállalkozóhoz, és ne kelljen ennek kitennem a kislányomat. Soha nem fogom elfelejteni azoknak, akik azokban az őrült napokban, amig a családom odaért, hogy velünk legyen, segitettek bevásárolni, főztek a lányomnak, megsétáltatták a kutyát vagy éppen kihúzták a kukámat.

Nem kértem segitséget, nem hiszem, hogy jogom lenne segitséget kérni, de abban a pár napban rengeteget számitott az a segitség, amit kaptam.

2020. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
30: ez egész más. Úgy tűnik, a kérdező pusztán a gyerekekre apellálva elvárná, hogy a legkülönfélébb, "apróbb" dolgokban is rendszeresen idegenek segítsék ki.
2020. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
*bocs, persze, 31-nek ment
2020. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
91%
31-es, ez rendben van, de szerintem a kérdező nem ilyen jellegű segítségre gondol.
2020. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

31 Az ilyen jellegű segítség telejsen más ez egyszeri sajnálatos dolog.

De ha valaki napi szintű gyerek vigyazast vagy napi szinten heti szinten pénzbeli segítséget var el az nincs rendben!

2020. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
74%

A gyerek a mai világban az egyik legnagyobb luxus. Irigylem azt, aki megengedheti ezt magának és nem látom, miért nekem kéne még segítenem azt, aki ezt be tudta vállalni.

Én gyerektelen nő vagyok és majd egyszer szeretnénk egyet a vőlegényemmel, nem is keresünk rosszul sőt, de tudjuk, hogy mennyibe kerül egy gyereket (tisztességesen) felnevelni. Nem értem, minekután a saját jövőmet alapozom meg, hogy egy nap esetleg nekem is lehessen majd gyerekem, miért kéne a saját káromra másoknak adakoznom.

Jogosan merül fel a kérdés, hogy én miért nem jutok eszébe senkinek? Ja, mert nekem nincs gyerekem, ugye. De az senkinek nem szokott eljutni az eszéig, hogy miért nincs. Talán én is vágyom rá, csak én felfogom ép ésszel, hogy még nem tartok ott, hogy megengedhessem magamnak. Javaslom minden gyerekvállalónak ezt jó előre átgondolni és nemcsak párkapcsolati szcenárióval, hanem egyéni szinten is.

2020. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
86%
Tudni kellene a kérdező milyen fajta segítségre gondolt : arra,hogy amíg bent van az orvosnál valaki vigyázzon a gyerekre vagy pl adjon 200 ezret amit majd megad amikor tud...
2020. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
56%

Jól látom, hog ymegint egy provokatív kérdés...?

Bedobta a gumicsontot a kérdező, aztán hátradőlve röhög a foteljében?

Kamu kérdés?

2020. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet: nem szabad összekeverni a járandóságot az adhatóval. Az, hogy ezt saját intelligenciájából képtelen valaki feldolgozni, az ő problémája marad.
2020. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
58%
Hát én nem fogok eltartani egy anyát se aki a semmire szül! Inkább a beteg és fogyatékkal élőket támogatom! Kérdező élősködjel máshol!
2020. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!