Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs saját lakásod 40...

Ha nincs saját lakásod 40 évesen,akkor már "sz@r" ember vagy?

Figyelt kérdés
Nincs hitelem,igaz lakásom se,viszont mindig van munkám és több szakmám is,amihez értek.Nagyon sok helyen jártam már,sok országban,úgy az egész országot bejártam,az összes magyar hegységet szinte bejártam,ezeket az élményeket soha senki nem veheti el,de ha egyszer megdöglöm a lakást nem viszem magammal...amiért évekig güriztem.Anyagi gondom soha nem volt,lekopogom.Autóm munkám pénzem van,tartozásom semmi.Ugyan akkor már nem egyszer megszóltak,hogy 40 évesen nincs lakásom.Most őszintén kinek mi a f@sz köze van hozzá?Miért zavar ez embereket?Ha nekem az fontosabb,hogy országot,világot lássak mint hogy életem végéig egy lakásért gürizzek,majd amit valaki úgy megörököl?A magyarbérekről említést sem teszek,hogy abból mennyire egyszerű egy lakásra összegyűjteni...
2021. ápr. 22. 15:17
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, te nem azért vagy sz@r ember mert nincs saját lakásod 40 évesen. Megnyugtatlak, más a gond.
2021. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

1. igy egy lakás árát albira költöd, az jobb?

2. ha nem kellene albit fizetned, többet tudnál utazni, meg akármizni.


Én is bejártam a fél világot, éltem 4 kontinensen, de prioritás volt hogy vegyek egy lakást, 32 éves koromra tehermentes is lett.

2021. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
32 le irnád ezt hogyan?
2021. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

ma 15:57


A felcsúti kerti törpe sz@rjon nyakon te szerencsétlen:),fogalmad sincs hogy én vagy bárki min megy vagy ment keresztül.Inkább tanultad volna meg értelmezni ha valaki mond vagy ír valamit.Még egyszer mondom,olvasd el a kérdésem te szerencsétlen,én sehol nem bántottam a kérdesemben senkit,azért mert hitelből él.Ezért tart itt a magyar társadalom,mert ilyen emberekkel van kitőltve.Végülis ez az oldal is a tâsadalom tükőrképe valamilyen szinten.Amúgy külföldön pl ausztriában is,nagyon kevés embernek van saját lakása,még is jól élnek és köszönik jól vannak.

2021. ápr. 22. 16:21
 35/44 anonim ***** válasza:

#33


A titok a jó kereset, nem a spórolás az élményeken.

2021. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Tiktok jo kereset. Bökd már ki nem tudni ki vagy.
2021. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

30ra 26 vagyok


Nézd meg a kérdező 34es hozzászólását, csak úgy süt belőle a kedvesség és jóindulat. Aki nem egy frusztrált ember, az nem itt a gyakorin keresi az önigazolást és megnyugtatást, hogy mindent jól csinál. Ha valóban elégedett lenne, akkor nem itt bizonygatná az igazát idegeneknek, hanem élné a boldog és teljes életét, leszarva mások véleményét.

2021. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Olvasd ujra a szavakat amiket irtam. Szo sincs tiktokról.
2021. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ahh egy kamukirály.
2021. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
50%

Szokd meg, hogy itt, Nyugat-Balkániában az emberek 90%-ának abból áll az önmegvalósítás, hogy ház-kocsi-gyerek. Én megértelek, mert hasonlóan gondolkodok, mint te. Éltem többek között Portugáliában, Svédországban és az Egyesült Királyságban is, most egy éve itthon vagyok, de forr a vérem újra...


Sokakból tényleg az irigység beszél, viszont van az az eset is, mikor nem látnak tovább a ház+család kombónál. Ebbe nőttek fel, ezt tolja a környezetükben mindenki, és életidegen számukra az, hogy valaki csak úgy nekiindul a vakvilágnak egy bőrönddel. Nekem mindig azzal jönnek, hogy majd ha gyerekem lesz, akkor hova rakom. Ilyenkor teszek rá nekik egy lapáttal, hogy sehova, mert nem lesz, amint oldódik a vírushelyzet, kalandozok újra. Dupla hátraszaltó szokott lenni a reakció. :D

2021. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!