Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs saját lakásod 40...

Ha nincs saját lakásod 40 évesen,akkor már "sz@r" ember vagy?

Figyelt kérdés
Nincs hitelem,igaz lakásom se,viszont mindig van munkám és több szakmám is,amihez értek.Nagyon sok helyen jártam már,sok országban,úgy az egész országot bejártam,az összes magyar hegységet szinte bejártam,ezeket az élményeket soha senki nem veheti el,de ha egyszer megdöglöm a lakást nem viszem magammal...amiért évekig güriztem.Anyagi gondom soha nem volt,lekopogom.Autóm munkám pénzem van,tartozásom semmi.Ugyan akkor már nem egyszer megszóltak,hogy 40 évesen nincs lakásom.Most őszintén kinek mi a f@sz köze van hozzá?Miért zavar ez embereket?Ha nekem az fontosabb,hogy országot,világot lássak mint hogy életem végéig egy lakásért gürizzek,majd amit valaki úgy megörököl?A magyarbérekről említést sem teszek,hogy abból mennyire egyszerű egy lakásra összegyűjteni...
2021. ápr. 22. 15:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
60%
13-as, 19-es hsz. nem, mintha tenyleg közötök lenne hozza, mert a kerdes nem az volt, hogy szerintetek normalis-e, hogy hol lakik 40 evesen, DE arra pl. nem gondoltatok, hogy szolgalati lakast kap (mint en) es nem kell erte fizetnie (nekem meg a rezsit sem)?? Ha a szüleivel el 40 evesen, az miert baj? Szive joga! Komolyan ez az egymast eliteles borzaszto, pont erre iranyult a kerdezö ingerültsege is es ti jol be is bizonyitottatok, hogy ajelenseg nem kicsit valos. Gratula!
2021. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

ma 15:43



Hallottál már olyan munkahelyről ahol fizetik a szállást?(Nem munkás szálló)Elárulom van ilyen..

2021. ápr. 22. 15:50
 23/44 anonim ***** válasza:
De akkor te hol élsz és mennyit költesz lakhatásra? Senki se poénból vesz fel hitelt, de sokan úgy vannak vele, hogy jobb mint albit fizetni. Szóval érdekelne, hogyha neked nincs lakásod, akkor hogy spórolod meg a hitel árát? Mert itt nagyon hülyének nézed a hitelfelvevőket, szóval érdekelne neked mi a titkod.
2021. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

ma 15:50


Ott a pont!!Sajnos ilyenek az emberek...a kb 20 válaszból 4-5 ember tudott úgy válszolni,hogy nem volt ítélkező,pedig pont erről szólt a kérdés.

2021. ápr. 22. 15:52
 25/44 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baj a szolgálati lakással, de az vergaz hogy ennyire lenezed aki hitelt vesz fel vagy albérletbe költözik
2021. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
83%

21


A kérdező meg masszívan hülyének nézi a hiteleseket, szóval egy gyűszűnyivel sem jobb másnál. Aki nem kap szolgálati lakást, az mégis mit csináljon? De nekem az egész kérdésből leginkább az önmaga megnyugtatása szól, hogy ő mindent faszán csinált és nem para, hogy nincs lakása.

2021. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Szánalmasak vagytok!15:50 válaszolót egyből lepontoztátok,mert az igazat mondta...
2021. ápr. 22. 15:55
 28/44 anonim ***** válasza:
na ezért kellene ide cset.
2021. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
77%

És amúgy ez a kérdező tényleg úgy beszél erről, mintha lenne fingja hozzá, közben meg semmi. :D

Nem fizeti a lakhatását sem ezek szerint, csak dolgozik, közben meg megy néha a vakvilágba. Amivel nincs gond, csak ne beszéljen úgy, mintha tudná milyen albérletben lakni. Ugyanúgy jönnek a számlák, jönnek a felszólítások (nekem mondjuk nem hálistennek), ki kell fizetni mindent minden hónapban, nincs olyan hogy most nem.

Eláruljam mivel más a saját? Hogy az a tiéd lesz, és azt csinálsz vele amit akarsz és öregkorodra nem lesz semmi gondod.

Ja és mondok még valamit, a házam hitele kevesebb, mint amennyit az albiért fizettem, és konrétan kidobtam azt a pénzt az ablakon. Szóval inkább jegeld ezt a kérdést kérdező, ha fogalmad sincs egy átlag ember életéről.

2021. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
78%
21-es vagyok. 26-os vegigneztem a hozzaszolasokat, nem gondolnam, hogy a kerdezö barkit is hülyenek nezne, a kerdese sem arra iranyult, hogy melyik verzio jobb. Jogos serelmet fogalmazott meg, amit egyesek igazoltak is lenezö hozzaszolasukkal. A kerdes megegyszer itt nem az volt, hogy melyik jobb, hanem, hogy miert nezik le öt, holott az egyiknek ugyanannyi elönye es hatranya van, mint a masiknak. Ez nem egy verseny.
2021. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!