Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs saját lakásod 40...

Ha nincs saját lakásod 40 évesen,akkor már "sz@r" ember vagy?

Figyelt kérdés
Nincs hitelem,igaz lakásom se,viszont mindig van munkám és több szakmám is,amihez értek.Nagyon sok helyen jártam már,sok országban,úgy az egész országot bejártam,az összes magyar hegységet szinte bejártam,ezeket az élményeket soha senki nem veheti el,de ha egyszer megdöglöm a lakást nem viszem magammal...amiért évekig güriztem.Anyagi gondom soha nem volt,lekopogom.Autóm munkám pénzem van,tartozásom semmi.Ugyan akkor már nem egyszer megszóltak,hogy 40 évesen nincs lakásom.Most őszintén kinek mi a f@sz köze van hozzá?Miért zavar ez embereket?Ha nekem az fontosabb,hogy országot,világot lássak mint hogy életem végéig egy lakásért gürizzek,majd amit valaki úgy megörököl?A magyarbérekről említést sem teszek,hogy abból mennyire egyszerű egy lakásra összegyűjteni...
2021. ápr. 22. 15:17
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

tegnap 17:55


Jaj ne írj ilyen szavakat,mint hogy Svédország,Portugália mert egyből savazni fognak irigységükben:D Egyből el kezdtek lepontozni,ahogy nézem...Örülök hogy ilyen sok helyre eljutottál te is.További kellemes balesetmentes,élményekben gazdag utazásokat!:)

2021. ápr. 23. 05:43
 42/44 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom kérdező te nagyon buta vagy. Aranyos ahogy élvezed, hogy "irigykednek" rád, miközben senki nem akar ilyen ember lenni, mint te :D barátaid vannak? Őszintén kíváncsi vagyok rá, hogy hányan viselik el ezt a stílust, amit képviselsz :)
2021. ápr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
35%
#40 én pedig többek között kanadában, kínában, és szingapúrban éltem. Ehhez képest uncsi választásaid voltak. Mégis prioritás a ház-kocsi-gyerek, es ha ennyi helyen mozog az ember, nem is nagy kihivás összeszedni a rá valót pár év alatt. Aki semmit nem tud felmutatni, az a lúzerségét, és nem a kalandvágyát demonstrálja.
2021. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
69%

Jajj bas*ki, és jön a hitel után most már az a kifogás, hogy mindenki csak irigy, bezzeg te itt meg ott voltál. :D

Az én kérdésem akkor. Mi a fac köze van annak, hogy lenne pl egy házad Mo.-n, ahhoz, hogy te sokat utazol??

Jajj nagy kaland, en is voltam már Európa kb minden országában, akár lakni is (kitudja most is hol lakok?). Szép volt jó volt, továbbra is megyek minden évben utazni (na jo, a covid most megbaxott, de utana biztos).

Ennek ellenere van hiteles házam, meg családom. Hol van itt az ütközés?

A kövi az lesz megint, hogy ez lehetetlen? Utazni, családodnak lenni, dolgozni, es meg hitelt is felvenni? Megsúgom, ez tök átlagos.

2021. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!