Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs saját lakásod 40...

Ha nincs saját lakásod 40 évesen,akkor már "sz@r" ember vagy?

Figyelt kérdés
Nincs hitelem,igaz lakásom se,viszont mindig van munkám és több szakmám is,amihez értek.Nagyon sok helyen jártam már,sok országban,úgy az egész országot bejártam,az összes magyar hegységet szinte bejártam,ezeket az élményeket soha senki nem veheti el,de ha egyszer megdöglöm a lakást nem viszem magammal...amiért évekig güriztem.Anyagi gondom soha nem volt,lekopogom.Autóm munkám pénzem van,tartozásom semmi.Ugyan akkor már nem egyszer megszóltak,hogy 40 évesen nincs lakásom.Most őszintén kinek mi a f@sz köze van hozzá?Miért zavar ez embereket?Ha nekem az fontosabb,hogy országot,világot lássak mint hogy életem végéig egy lakásért gürizzek,majd amit valaki úgy megörököl?A magyarbérekről említést sem teszek,hogy abból mennyire egyszerű egy lakásra összegyűjteni...
2021. ápr. 22. 15:17
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
76%

Jajj, ezek a megszólalások itt. "Nincs házam, de LEGALÁBB hitelem sem". Úgy csináltok, mintha a hitel egy olyan k*va nagy átok lenne, pedig nem az, ha nem hül*én veszi fel az ember. :D

Az én szüleim is így vettek házat, én is így vettem házat, és semmi gondom nem volt sosem a hitel fizetéssel.

Itt csak annyi a kérdés, kinek mi a fontos. Igen vágjuk, megértettük, neked az élmény fontos. Na másnak meg a család, ház, autó, egy nyugodt, csendes élet. Te xard le mások véleményét, de ők is lexarják a tiedet, hogy neked miért olyan hű de jó ez. És ezzel el is van intézve, mindenki mehet a dolgára.

2021. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

ma 15:29


Sok közöd nincs hozzá ez tény,de maradjunk annyiba,hogy lakásban ami nem az enyém

2021. ápr. 22. 15:33
 13/44 anonim ***** válasza:

9


A kérdező 7es hozzászólására reagáltam, mert érdekel, hogy akinek nincs saját lakása se hitele, az hogy ússza meg az albérletpénzt is. Remélem nem probléma neked...

2021. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

ma 15:33


A hitel nem átok??Addig amíg tudod fizetni!Nemnegy ismerősöm a munkája elesztése vagy kevesebb munka miatt,bukta a lakásá amit évekig fizetett.

2021. ápr. 22. 15:36
 15/44 anonim ***** válasza:
Albérlet végén meg se lakásod, se pénzed. Sokszor kevesebbe kerül egy törlesztő, mint az albérlet ára, akkor már inkább fizetek olyat, ami egyszer az enyém lesz.
2021. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

14

Nagyon jó, most nagyon ügyes vagy. Hát nekem meg kb egy ilyen ismerősöm van, ahol a nő nem dolgozik, csak szült 7 gyereket, apa meg minimálra van bejelentve. Na náluk volt gáz, de ők is megtarthatták végül a lakást. Ott már nagyon nagy xarban kell lenni, hogy vki feje fölül elvigyék a házat. A mai világban már mindenki hitellel vesz házat, az összes fiatal pár, pl babaváróval vagy egyébbel. És nem hiszem hogy mindet utcára teszik. Sőt, a multban is sokan vették fel a te korosztályodból a hitelt, mégsem lettek a barátaim szülei hajléktalanok. :)

2021. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
45%
A hitel nem átok csak aki nem volt benne vagy nincs benne nem tudja mekkora stressz idegesség mindig elöteremteni a pénzt akkor is ha nincs miböl.
2021. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

ma 15:33


Én megyek is a dolgomra,mert én pont lesz@rom, ki hogy él és mennyi uzsorát vesz fel,én ezzel nem is foglalkozom,inkább én kapok leszólást mert nem vettem fel hitelt lakásra.Max én csak vissza reagálok.Én alapesetben nem foglalkozom mással.

2021. ápr. 22. 15:43
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
#12 ezek szerint valaki mással fizetteted a lakohelyed, esetleg 40 évesen még a szuleiddel élsz. Na így már gáz.
2021. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

ma 15:41


Sajnos én láttam ilyet,pedig jól képzett emberekről volt szó,nem hülyékről.Az hogy a te környezetedben nem történt ilyen az egy dolog,pedig jó pár van elhiheted.Arról nem beszélve,ha nem is veszik el,de jönnek a figyelmeztetések,fenyegetések és csak jönnek a csekkek és éppem nem tudod miből előteremnteni,az sem éppem myugis élet..

2021. ápr. 22. 15:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!