Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/121 A kérdező kommentje:
Ez amúgy így igaz, ez a főcél, ezt akarják az emberekkel elfogadtatni előbb utóbb. Ez így igaz. Ez mindig is az elit kedvenc foglalatossága volt, és ezt akarják lassan legitimizálni. Addig meg tök jó kakát keverni a téma.
2021. júl. 9. 14:05
 92/121 anonim ***** válasza:
72%
Nekem több, külföldön élő ismerősöm van, ahol a gyerekek iskolába járnak (Német ország, Írország, Anglia) és sehol sem nyomják ezt a gyerekeknek még az iskolában sem igazán. Az elfogadást igen, de az alap kéne legyen. Megint egy háborogjunk feleslegesen a semmin kérdés, igaz?
2021. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/121 anonim ***** válasza:
14%

„vagy fogjuk magunk és hazapakolunk, egyre jobban érik ez bennünk emiatt.”

Legalább egyel kevesebb elvakult orbánista terjeszti majd kint a baromságait. Mondjuk legalább a gyerekeidre nem erőlteted rá a te hülyeséged, ezt értékelem.

2021. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/121 anonim ***** válasza:
66%
Te aztán ismersz engem..Orbániszta?? Honnan veszed? Szerinted miért költöztünk ki??? Gondolkodjál már agyhalott.Aki nem imádja ezt a stílust az egyből Orbániszta? Atyavilág, ennyire korlátolt nem lehetsz és még te papolsz liberalizmusrol meg elfogadásrol? Haha
2021. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/121 anonim ***** válasza:
63%

2019-ben Magyarországon egy lányt egy koncerten megvertek azért, mert szivárványos táskája volt. Mások meg végignézték, senki sem segített, csak egy öreg bácsi, neki is eltörték az állkapcsát. A támadó mindössze felfüggesztettet kapott, az is csak most dőlt el. A lány nem volt leszbikus, csak szereti a szivárvány színt.

Idén Németben a magyar szurkolók bhuzizták a németeket, egy apa és a fia meg is vertek két fiatal leszbikus lányt.

Az a szomorú, hogy:

- Téged nem ez keserít el.

- Nem az erőszak és a butaság ellen szeretnél valamit tenni.

- Nem érted meg, hogy érzékenyítés nélkül nincs elfogadás.

- Nem hiszed el, hogy a gyereked nem lesz homokos attól, hogy hall erről és ki tud magának alakítani saját véleményt.

Én sem értek egyet azzal, hogy ezt a témát 9 évesekkel kell kitárgyalni, bár a lányom ilyen idősen tudott már ennek a létezéséről, nem igazán érdekelte, nem változtatott rajta semmit, de nyilván emiatt (is) egy elfogadó gyerek, aki senkit nem szólna meg ezért.

Ezzel a homofób törvénnyel más, súlyos problémák vannak. Az sem jó ha nagyon elszalad a ló szivárványos irányba, de inkább azt választanám, minthogy a gyerekemet megverjék egy szivárványos esernyő miatt. Vagy ha homoszexuális lenne, és ebből hátránya származna. (Nem házasodhat, nem fogadhat örökbe, kirúgják a munkahelyéről mert nem tartja titokban stb) Mindent lehet normálisan, ésszel csinálni. És hiába akarjátok rossz hírét kelteni európai országoknak, mert sokan ismerünk onnan embereket és vannak iskolák ahol nyíltan beszélnek ezekről, vannak ahol szóba sem kerül. Mindent lehet a gyerek aktuális értelmi, érzelmi szintjén tárgyalni.

2021. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/121 A kérdező kommentje:

Jeffry Dahmer meleg sorozatgyilkos 17 fiatal fiút ölt és evett meg. És mennyi ilyen van. John Wayne Gacy meleg sorozatgyilkos 33 fiatal fiút gyilkolt meg.

Semmi köze a nemi identitásnak ahhoz hogy valaki bolond e vagy sem.

Aki ilyen miatt megver valakit , az megverné azért is mert barna a haja nem vörös. Érted? Melegben is vannak bolondok, heterokban is.

Uncsi már ezt is összemosni, hogy minden olyan cikk alá ahol mondjuk gyermekbántalmazás van odaböfögi valaki hogy de legalább heterók. Semmi köze ennek az erőszaknak sem a nemi identitáshoz.

2021. júl. 9. 15:06
 97/121 anonim ***** válasza:
70%

96 Hát persze. Egyszer belém kötöttek azért,mert fehér bőrű,szőke és kék szemű vagyok,azt nem írom le kik. Más is járt már így,mégsem érzékenyít senki azért,hogy ne támadjanak meg emiatt senkit. Viszont akik belémkötöttek,na az ő érdekükben megy mindig az érzékenyítés.:) Ja,tudom. A heteroszexuáli fehér ember dögöljön meg,az nem ember...

Ugye a törvényeket mindenkinek ismerni kell,mégsem tartja be mindenki. Ugyanúgy bele fognak kötni továbbra is akárkibe,akik olyan bántalmazó fajták. Nem kell külön kiemelni kibe nem szabad belekötni,senkibe nem szabad. Felesleges ezért érzékenyíteni.

2021. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/121 anonim ***** válasza:
75%

Csak elegem van abból, hogy mindenki teljesen indokolatlanul utál minket. Mintha minden meleg egy bűnöző lenne.

Te sem ismersz engem, mégis kijelentetted, hogy nem bírsz ki minket, szóval engem sem.

Rengetegszer írtam már le az életem, ami egyáltalán nem volt egyszerű. Sok rossz ért gyerekkoromban. Úgy-ahogy, de átvészeltem mindemt, hagytak bennem nyomot, de tudtam normálisan élni.

Egy idő után beindult a fantáziám. Kíváncsi lettem, hogy milyen a szex, úgyhogy rákerestem. Egy idő után csak a pasikat/fiúkat néztem, úgyhogy elkezdtem csak rájuk keresni. Fel sem fogtam, hogy ez mit jelent. Mikor rájöttem teljesen összetörtem lelkileg. Magamat hibáztattam. Elkezdtem magam büntetni valahányszor erre gondoltam, reméltem, hogy „kigyógyulok”.

A szexualitásom nem változott, de én igen. Egy összetört roncs lettem, holott azelőtt már annyi mindent elviseltem. Egyre mélyebbre süllyedtem, utáltam magam, utáltam mindent. Mindennapossá váltak az öngyilkossági gondolataim, nem tudtam boldog lenni, egész nap csak csöndben sírtam, könnyeztem. Esténként nem tudtam aludni, helyette azon járt az eszem, hogy mennyire elcseszett egy életem van. Nem volt könnyű.

Utólag visszatekintve idióta voltam, amiért büntettem magam, amiért utáltam magam és amiért senkitől sem kértem segítséget.

Végül egy tanárom, akinek a szavára sokat adtam, mondott egy történetet egy volt tanítványáról, aki meleg volt. Sokat segített, mert pont jókor és pont jól mondta, pedig nem is tudta rólam. Ha ő nincs, lehet, hogy én sem lennék már.

Mi is emberek vagyunk, vannak érzéseink, vágyaink, álmaink. Sok álmomról kellett már lemondjak, mert beláttam, hogy úgysincs esélyem. Viszont van, amiről nem tudok lemondani. Nem akarok lemondani a szerelemről, a boldogságról és a családról. Tudom, hogy még az is csoda, ha ezek közül akár egy is összejön. Nem könnyű ennek tudatában élni, nem könnyű motivációt szerezni arra, hogy fel tudjak kelni minden reggel.

Már ezt is leírtam több helyen, de én erősnek éreztem magam ez előtt, ahogy sokan mások is így gondolták és mégis mire feleszméltem minden napom abból ált, hogy sírtam és meg akartam halni. Hány ilyen gyerek lehet még, mint, amilyen én voltam? Vajon hányuknak van ott valaki, mint nekem a tanárom és hányuk vész el az örök süllyesztőben, csupán emiatt? Nekem jól jött volna egy pszichológus, de nem mertem kérni. Szerencsére ott volt a tanárom. Mostmár illegális a tanároknak és a pszichológusoknak is a melegek elfogadásáról beszélni, nem tehetik többé. Tudom, hogy ez sokak életébe fog kerülni. Fáj belegondolni abba, hogy hány gyerek lesz majd öngyilkos a kormány miatt és miattatok, a homofóbok miatt. Ezt nem tudjátok csak úgy lemosni magatokról, ezek olyan emberek, gyerekek, akik végső elkeseredésükben, az általatok terjesztett mocsok miatt ölik meg magukat. Mindezt a gyerekek védelme nevében...

Senki sem lesz meleg, csak azért, mert hall róla. Én semmit sem hallottam róla, míg magamtól rá nem kerestem. Senki sem akar csak úgy meleg lenni. Rengeteg fájdalommal, lemondással és vívódással jár. Rengeteget ábrándoztam azon, hogy milyen jó is lenne heteróként. Sokkal könnyebb lenne. A családom, a barátok mind homofóbok. Amint elmondom majd nekik valószínűleg nagyrészük elvesztem (pedig így is alig vannak). Ha nem mondom el, akkor a boldogság csekély esélyéről is lemondhatok. Bele sem gondoltok, hogy mekkora kín eközött választani, pedig nekünk mindannyiónknak meg kell hoznunk ezt a döntést. Tudom, hogy bárhogy is döntök majd úgy is megbánom később.

Szerencsére én lelkileg relatív jól vagyok. Már nem gondolok komolyan az öngyilkosságra és tudok boldog lenni. Sajnos nem mindenki vészeli ezt át.

2021. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/121 anonim ***** válasza:
25%
97 Senkibe nem szabad, de amint az válik a normává, hogy valami nem normális,akkor azt az ilyenek meg fogják találni és bántani. Szerinted, ha a pedofíliával összemossák, az ilyen ökölagyú náciknak mennyi időbe tart majd visszahozni a melegek vegzálását és zaklatását? És az iskolában majd a tanár nem mondhat erről semmit, mert valamelyik jobbos hülye diák felnyomja, hogy erről beszél és majd szépen kirúgják. Senki sem mondta, hogy csak melegeket nem kéne megverni. Senkit sem kéne. De olyan nyomasztó, hogy valaki a szexuális orientációja (vagy bőrszíne, neme stb) alapján másodrendű állampolgárként van kezelve.
2021. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/121 anonim ***** válasza:
25%
99 A pedofíliával tényleg hülyeség összemosni,de most nem egészen ez volt a téma.
2021. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!