Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/121 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Az én gyerekem 3 éves sincs, de már érzékeli a megszokott és a nem megszokott közti különbséget.
2021. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!