Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/121 anonim ***** válasza:
63%
39 Igazad van. Az sem default,hogy egy élőlény egészséges legyen,csak többségi. Mégsem akar senki beteg lenni.
2021. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/121 anonim ***** válasza:
27%
Már évtizedekkel ezelőtt rájöttek, hogy a homoszexualitás nem betegség. Így inkább a kék szem, vagy a szőke haj betiltásos példám érvényes az érvelésedre.
2021. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/121 anonim ***** válasza:
38%

44 Ez az,hogy találjátok már ki mi bajotok van. Ami természetes,normális,jó,azt nem kell elfogadni. Arról nem kell beszélni. Ami hasznos,jó,természetes,azt az emberek szeretnék elérni.

Elfogadni csak azt kell ami rossz,természetellenes,haszontalan és nem lehet rajta változtatni.

Akkor most mi az álláspont? Normális a homoszexualitás vagy nem? Mert ha természetes és normális,akkor szóra sem érdemes. Csak akkor miért mindig az elfogadás a kampányszöveg. Minek kell akkor elfogadni,beszélni róla?

2021. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/121 anonim ***** válasza:
61%
Ezt az elfogadásról te találtad ki? Mert pl. sokan nem fogadják el a szoptatást, beszólnak a szoptató nőknek pedig természetes, normális, jó dolog a baba etetése.
2021. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/121 anonim ***** válasza:
41%
Azt meg nem mondanám, hogy egy kerekesszékes ember rossz, természetellenes, és haszontalan, pedig őket is kirekesztik.
2021. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/121 anonim ***** válasza:
64%

Nem csak két véglet van. A homoszexualitás természetes, normális, viszont semmiképp sem jó (optimális esetben viszont nem is rossz) és nem kiemelkedően hasznos (viszont nem haszontalan). Leginkább semleges. Ha van két semleges irány, akkor az emberek többsége abba fog húzni, amelyik számára közelebb áll. Mivel a szexualitás feltételezhetően genetikailag kódolt, emiatt a propaganda kifejezés használata értelmét veszti ebben az esetben, hisz senki sem fog áttérni egy semleges útról egy másik semlegesre, ha közben az első felé húz a szíve.

Azért kell elfogadni, mert a vallás elterjesztett egy fals képet a homoszexualitásról (vélhetően az utódok növelése végett), ami még mindig fennáll, mert beidegződött az emberek viselkedésébe. A legtöbb emberben akkora gyűlölet lakozik, hogy képtelen elfogadni ezt a semleges aprányi dolgot.

2021. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/121 anonim ***** válasza:
37%

46 Miért,általánosságba véve nem igaz amit írtam?

Azt sose mondja senki,hogy megnyertem az Eurojackpotot,azt sem tudom hogy fogadjam el?

Én vagyok a legsikeresebb a munkámban,nem tudom hogyan fogadjam ezt el?

Szóval érted. Elfogadni olyasmit szoktak,mint hogy meghalt az anyád,vagy nyomorék lettél egy autóbaleset miatt. A jó dolgokat nem kell elfogadni.

A szoptatás meg természetes, mégsem kell mindenkinek nézni. A heteroszexuális szex is természetes,mégis megbüntet a rendőr ha közterületen csinálod.

Remélem most már érted a lényeget.

2021. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/121 anonim ***** válasza:
89%
47 Hát, a modern társadalomban már nem feltétlenül haszontalan,nyilván. Alapvetően természetes körülmények közt meg alkalmatlan az életbenmaradáshoz,egy napot nem élne meg.
2021. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/121 anonim ***** válasza:
11%

"Elfogadni olyasmit szoktak,mint hogy meghalt az anyád"


Ami természetes és normális dolog sajnos.


Nem, nem igaz, amit írtál, felállítottál egy feltételrendszert, vagy nem kell róla beszélni, vagy nem normális. Látszik, hogy nálad működik az agymosás.

2021. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/121 anonim ***** válasza:
21%
51 Nem értek veled egyet,szerintem te vagy az agymosott,de nem gond.
2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!