Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
 71/121 anonim ***** válasza:
23%

Csak érdekel mégis, Kérdező, mert egész nap ezen pörögsz, hogy ki kinek hogy és miért beszél róla.

Az építészet nem érdekel engem sem, de nem is beszélgetek róla, és teszek fel kérdéseket a gyakorin róla...

2021. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/121 Kései Sirató ***** válasza:
61%

Persze, hogy nem normális!

Undorítóak, ha belülről az ember hányingert érez, miért várják, hogy hazudjunk? Miért jó nekik, ha azt hazudjuk, hogy elfogadjuk őket, miközben nem?

A hányinger egy olyan jelenség, ami nem választás kérdése. Ha van , akkor van.

2021. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/121 A kérdező kommentje:

És te miért vagy ilyen gyűlölködő, kárörvendő?? Nem is értem..

Én senkinek nem kívánok ilyet hogy küldjék el.

Normális embereknek eddig se volt téma munkahelyen a szexualitás megintcsak, szóval nem is értem miről beszélsz.

A normális emberek világában a munkahelyen munkáról van szó, nem homofób dolgokról.

De ennyire nem tűnik fel, hogy senki nem homofób itt? Aki gyűlölködő az te vagy itt egyedül.

A normális melegek miért utálják ezt az LMBTQ dolgot? Szerinted? Akkor ők is homofóbok?

2021. júl. 9. 13:13
 74/121 A kérdező kommentje:
71. Csak most ez érint engem is, mert en nem akarom hogy a gyerekem fejét ezzel tömjék ahogy több ismerősét is..
2021. júl. 9. 13:14
 75/121 Kései Sirató ***** válasza:
61%
A gyerekesek nagyonis érintettek, nem jó, ha a gyerekeket ilyen hülyeségekkel akarják "fertőzni". Nagyon helyénvaló ez az új törvény, legyen csak joga a szülőnek ebbe a kérdésbe beleszólni.
2021. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 A kérdező kommentje:

De mondom, én nem vagyok homofób, nekem is volt leszbikus kapcsolatom 10 éve, nekem is van meleg/leszbikus ismerősöm is egyaránt( hozzáteszem nem hirdetik sehol, normális életet élnek, nem is bántja őket senki és nem is értenek egyet ezzel az LMBTQ fertőzéssel)

Aki ezt nem tudja felfogni az tényleg ködben éli az életét. Hogy mi a probléma, nekem is és többeknek is.

Az iskola óvoda tanítson,a szülő neveljen, ennyi.

2021. júl. 9. 13:19
 77/121 anonim ***** válasza:
68%
Akkor viszont ne lehessen az iskolákban se vallás, se politika. Ez a kettő szerintem nagyobb "fertőzés" veszély, de a szülőnek nincs beleszólási joga, a kettő közül valamelyik kötelező. És akkor arról ne is beszéljünk, hogy egyik-másik tanár is milyen marhaságokkal tömi a gyerekek fejét.
2021. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/121 anonim ***** válasza:
64%

„A normális melegek miért utálják ezt az LMBTQ dolgot? Szerinted? Akkor ők is homofóbok?”

Mit értessz „normális melegek” alatt? Én egy elég normális melegnek tartom magam. Ahogy általában minden mozgalomban ebben is vannak számomra ellenszenves dolgok, de attól még úgy gondolom, hogy elég pozitív az üzenete. A lényeg az az lenen, hogy mindenki fogadjon el mindenkit, amíg az nem árt magának, vagy másoknak. Ezzel teljes mértékben egyetértek.

Az óvodások, vagy serdülőkor előttiek szexuális nevelésével, amelyek a számukra nem megfelelő tartalmakat is tartalmaznak nem értek egyet. Bár ez nincs intézményesítve és nem is lesz. A drag queenek azok a kategória, amire furcsán nézek, számomra elég 'érdekesek', de nincs velük semmi komolyabb bajom (nem zavarnak az utcán-amíg van rajtuk elég ruha-, nem zavar a társaságuk stb., csak egy kicsit furcsállom őket- lehet, hogy ez megváltozna, ha beszélnék egyel).

2021. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/121 anonim ***** válasza:
33%

„nekem is van meleg/leszbikus ismerősöm is egyaránt( hozzáteszem nem hirdetik sehol, normális életet élnek, nem is bántja őket senki és nem is értenek egyet ezzel az LMBTQ fertőzéssel)”

Mit értessz „hirdetés” alatt?


”Az iskola óvoda tanítson,a szülő neveljen, ennyi.”

De gondolom a hittan óra nem zavar...

2021. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/121 A kérdező kommentje:
Azok a melegek akik egyszerűen csak egy azonos neművel akarnak együtt élni, és normálisan élnek, nem az az életcéljuk hogy a betétről leszedessék a méh szimbólumát mert nekik férfiaknak is joguk van menstruálni, meg akik nem akarnak ilyen szülő 1 szülő 2 megnevezést és akik nem akarnak mindenhol a nemi szexuális irányúltságokból balhét szítani, csak élni akarják a maguk MAGÁNéletét és lekakálják hogy a Pistike a Maci csoportban tud e arról hogy a férfiak is szülni akarnak mert joguk van rá, meg hasonlók.
2021. júl. 9. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!