Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/121 anonim ***** válasza:
58%

Nahát, kedves kérdező, te ilyen jó vagy gondolat olvasásból? Hihetetlen! Veled született képesség, vagy tanultad valahol? Ha utóbbi, akkor érdekelne a hogyanja a dolognak, mert sokszor jól jönne...

Papból meg egy is sok, nem hogy ezer esetből három. Főleg mivel nagyon sokat elhallgatnak, mert mekkora szégyen már... Meg az egyházat védeni kell.

2021. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/121 anonim ***** válasza:
65%

A pedofil tettek elkövetői nagyrészt férfiak, akik első körben kislányokat molesztálnak. Lényegesen kevesebb a meleg pedofília és ezen a szinten pedig nagyon magas az egyházi személy által elkövetett.

De te beteg vagy, hogy ezeken tobzódsz. Ugyanis egészséges ember nem aggódik ilyesmin. Egészséges nemi identitású ember nem lesz meleg semmilyen életkorban attól, hogy megtudja, van ilyen. Most attól, hogy te látens melegként ezen aggódsz, másnak ez nem árt.

Tudom, csúnya dolog elfogadásra nevelni a gyerekeket és nem beoltani őket félelemmel a másságtól, de én ezt vállalom. Meg az értelmes emberek többsége is.

2021. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/121 anonim ***** válasza:
96%

Nem látens meleg a kérdező, minimum biszexuális, mert korábban már írta, hogy nőként volt leszbikus kapcsolata.

Éppen ezért nem értem, hogy miért nyűglődik ennyire a témán.

2021. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/121 A kérdező kommentje:

Azon nyűglődök amin akarok nem? Tolerancia meg szólás szabadság.

Amúgy meg leírtam, azért nyűglődök mert az egy dolog hogy nekem volt leszbikus kapcsolatom 19-20 évesen nagykorúan, attól nem ezt mesélem a 3-4 éves gyerekemnek én sem, az oviban iskolában pláne ne tegye egy idegen, ennyi. Akit érdekel a téma az ír itt, akit zavar az ne olvassa.

2021. júl. 12. 12:10
 115/121 anonim ***** válasza:
48%
Nem a téma zavar, hanem az emberi sötétségnek bizonyos mértéke...
2021. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/121 anonim ***** válasza:
75%
114-es az a gond, hogy fogalmad sincs arról, hogy milyen nehéz a kamaszkor homoszexuálisként. Írtad, higy biszex vagy, az azért nem ugyanaz. Tudod nekünk, legtöbbünknek nincs jövőnk. A legtöbbünknek valószínűleg nem lesz hosszútávú párja (mert sokan nem hajlandóak felvállalni egy kapcsolatot a társadalmi nyomások és elvárások miatt), legtöbbünknek nem lesz soha gyereke (legfeljebb egy heteró házasságból, amelyben kényszerként, boldogtalanul él) és legtöbbünk valószínűleg soha sem lesz igazán boldog. Nem egyszerű ennek a tudatában „toleránsnak” lenni azokkal szemben, akik tovább rontják az életünk. A linkelt videóval nem értek egyet, az túl sok (bár szerintem biztosan nem volt kötelező foglalkozás), ám azzal egyetértek, hogy óvodától kezdve tudnia kell a gyerekeknek rólunk, persze csak a koruknak megfelelően. A saját példámra alapozva, számomra sokkal könyebb lett volna a kamaszkor, ha tudtam volna, higy egyáltalán létezik homoszexualitás és, hogy az mi is valójában. Semmit sem hallottam róla mástól és itt, külhoni magyarként nem is láttam, még az utcán sem, filmekben sem. Akkor hallottam róla először, amikor már magam kerestem ilyen tartalmakra, mert érdekelt.
2021. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/121 anonim ***** válasza:
74%

114 Érdekes, hogy a homofób (rasszista, szexista, xenofób stb) emberek mindig a szólásszabadságra és a toleranciára hivatkoznak, amikor a gyűlöletet meg a buta egyoldalú fsságaikat nyomatják, amikor összeesküvés elméleteket gyártanak feleslegesen és nem létező dolgoktól rettegnek oldalakon keresztül egy ilyen fórumon.

Amúgy a gyerekeket a koruknak megfelelő módon kell felvilágosításban részesíteni.

óvoda: Igen, Pistikének két anyja van, létezik ilyen család is. Nem ciki és légyszi ne csúfold.

alsó tagozat: Igen, két azonos nemű is élhet házasságban, nem ciki, van ilyen. Hogy lesz gyerekük? Többnyire örökbefogadással vagy egyedülálló szülőként.

felső tagozat: Az óvszer nemcsak a terhességtől, a nemi betegségtől is véd. Ezért mindenkinek ajánlott,annak is aki nem eshet teherbe.

Középiskola: Van még kérdés?

2021. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/121 anonim ***** válasza:
22%
117-nek, nincs ilyen lehetőség Magyarországon. Melegek nem fogadhatnak örökbe gyereket. Nincs 2 anyja egyetlen gyermeknek sem.
2021. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/121 anonim ***** válasza:
58%

118.

Igen, sajnos a Covid sem olvasta az Alaptörvény módosítást, mert ezek a szabályozások a Covid elleni intézkedések elsői között voltak. Nem is értem, hogy miért van még járvány Magyarországon.

Most már egyedülállóak sem (illetve nagyon nehezen) fogadhatnak örökbe, mert a család ugye apa-anya gyerekek, és a házasság meg férj és feleség.

Az meg, hogy hogy hívja a gyerek azt, aki felneveli lényegtelen. Én elvált szülők gyereke vagyok, van egy Apa, aki nemzett (azért jóban vagyunk), és volt egy Apu, aki felnevelt. Ahogy volt egy Anyuka is, másfél kemény évig az Anyám mellett az életemben, és ahogy van egy "mostoha anyám is", aki kora alapján a nővérem is lehetne. Attól még család. Ahogy a tesóim is azok, akik közül nem is mindenki rokona mindenkinek.

Lehet lovagolni a szavakon, de teljesen felesleges.

2021. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/121 anonim ***** válasza:
57%
118 Igen, de most a fejlett nyugati országokról volt szó. Hogy miért kell erről gyerekekkel beszélni. Ezért.
2021. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!