Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
 81/121 anonim ***** válasza:
82%

"De mondom, én nem vagyok homofób, nekem is volt leszbikus kapcsolatom 10 éve, nekem is van meleg/leszbikus ismerősöm is egyaránt( hozzáteszem nem hirdetik sehol, normális életet élnek, nem is bántja őket senki és nem is értenek egyet ezzel az LMBTQ fertőzéssel)"


Az óvodában/iskolában hallottál róla, hogy ez mennyire buli, és csinálni kell, vagy otthon propagálták a dolgot?

Némileg álszentnek tűnik a hozzáállásod.

2021. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/121 anonim ***** válasza:
83%

79-nek:


Bár nem nekem írtad, amit az előbb leírtál, a hittan óra sehol sem kötelező, az etika, amit alternatívaként lehet választani, az pedig nagyon is hasznos.

(Persze, lehet, hogy az egyházi iskolákban kötelező a hittan, de oda jelentkezni megintcsak nem kötelező.)

2021. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 anonim ***** válasza:
40%

Ez a férfiak is szülni akarnak akkora emeletes marhaság, hogy csak na...

Azon túl, hogy kivitelezhetetlen.

1. Nem átalakító műtéthez a szükséges folyamatot akkor tudod megkezdeni, ha az irataid rendben vannak (plusz van szakorvosi papírod az indokoltságról) - tehát papíron már férfi vagy.

2. Biológialig attól még nő vagy, női nemi- és szaporító szervekkel - vagyis teherbe is tudsz esni.

2021. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/121 anonim ***** válasza:
29%
Olyan nincs , hogy papíron férfi vagy, miközben valójában nem. Változott ez a törvény, nemrég még lehetett ezt, de már nem!
2021. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 anonim ***** válasza:
24%

82. Első osztályban választania kell a szülőnek, hogy hittanra vagy erkölcstanra járatja a gyereket.

Ha az erkölcstan/etika tényleg azt a funkcióját töltené be, amit elvileg a gyerek otthonról hoz, tehát felesleges, nem lenne semmi gond.

De a mi iskolánkban hittanon abortusz videót néztek a gyerekek, majd kiselőadást hallgattak az abortusz fúj de rossz, és Isten elleni vétek témában, erkölcs tanon meg random filmeket néztek, amihez éppen kedvük volt, és amit otthon is meg tudnak tenni a gyerekek.

2021. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/121 A kérdező kommentje:
81 Sehol nem hallottam róla épp ez az. Nem is kell erről hallani, erről van szó. Most rávilágítottál a lényegre. Nem is kell hogy ez téma legyen, akit érint az majd tudni fogja, akit nem nem..Ennyire egyszerű.
2021. júl. 9. 13:31
 87/121 A kérdező kommentje:

12 évig katolikus iskolába jártam amúgy, kellett járnom templomba meg mindenhova, kötelező volt a hittan, de sosem esett szó sem abortuszról se semmiről amúgy. Semmi ilyesmi témáról nem volt soha szó, az egyházzal is úgy lettem mint a melegekkel, meg a vallással is. Nem utálom, de nem is érdekel!! A gyerekemet sem hordom templomba sem,és ha iskolás lesz lehet az erkölcstant választom neki. Egyszerűen ez a téma sem érdekel, ennyi.

De attól független h katolikus iskola volt nem volt ránkerőltetve a vallás sem, még csak bérmálkozni se mentem meg semmi, nem volt kötelező.

2021. júl. 9. 13:33
 88/121 anonim ***** válasza:
85%
Én szomorúnak tartom a helyzetet amúgy, mi is Németorszagban élünk ahogy az ismerősöd vagy kid, Bayernben, és a mi gyerekinknek is állandó téma ez a suliban, a 9 éves fiamnak is most állandóan erről a magyar törvényről beszélnek mennyire nem helyes meg ilyenek. Én annyira dühös vagyok, egyrészt uszítják a más népek gyerekeit az enyém ellen kb? Másrészt tényleg eleve miért kell 9 évessekkel ilyenekről beszélni? Én már azon a szinten állok, hogy be is megyek az iskolába elbeszélgetni erről velük, mert elegem van már ebből, vagy fogjuk magunk és hazapakolunk, egyre jobban érik ez bennünk emiatt. Mi köze 9 éves gyerekeknek a politikához meg a szexuális ferdülésekhez? Agyam eldobom. Hát én nem bírom a b*zikat de nem is tömöm a gyerek fejét ellenük és később se tervezem, de propagálni se kellene ezt nekik.
2021. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/121 anonim ***** válasza:
83%

86 Azt sem tanítják sehol,hogy hogyan kell elfogadni,előjogokat adni a különböző ételintoleranciában szenvedő embereknek,vagy hogy kell elfogadni egy cukorbeteget és hogy ezek mivel járnak. Mivel ez is magánügy,akit érint az úgy alakítja az életét,hogy neki jó legyen. A többség hozzájuk sem alkalmazkodik,hogy ők is tudjanak étkezni/kényelmesen létezni,ők megoldják maguknak a saját étrendjüket. Az allergiásokhoz sem alkalmazkodik senki,pedig ezek életveszélyes állapotot idézhetnek elő.

Mindig azoknak kell alkalmazkodni,akik valamiben eltérnek a többségtől. Lehet ezen háborogni,de sajnos így működik a világ. Nagyon sokan sok mindent kikérhetnének maguknak,hogy oktassanak róluk az ovikban,iskolákban mégsem foglalkozik velük senki.

2021. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 anonim ***** válasza:
56%
Először csak az LM stb. devianciákat istenitik, aztán majd jön a fő cél, az világelit játékszere: a pedofília. És ezért kell az ovisok táján kaparaszni. Felvilágosítani egyik irányban sem elfogult szexuálpszichológusoknak kell, nem elfogult meleg aktivistáknak. Ugyanolyan ostobaság a tevékenységük, mint a jogban járatlan emberi jogi aktivistáknak. Ideológia és propaganda.
2021. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!