Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/121 anonim ***** válasza:
60%

#69

Kicsit belerondítok a kárörvendésedbe. Szerencsére olyan munkahelyen dolgozom, ahol le...rják a homofób megnyilvánulásokat, mert az érdekli a főnököt, hogy hogyan végzi az alkalmazott a munkát.


És egyelőre, a jelenlegi törvény alapján az iskolákban nem fogják a szivárványt propagálni. És ez szuper. ;)

2021. júl. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/121 anonim ***** válasza:
33%

Én is olyan munkahelyen dolgozok ahol nyugodtan lehet b*zizni és röhögni ezeken, a főnököm is szokott. Egyáltalán nem szólnak sem a homofób sem az antiszemita megnyilvánulásaim miatt, inkább röhögnek rajta.

És kérlek ne sértődjetek meg ezen, legyetek velem elfogadoak és tolerensák, én ilyennek születtem egy homofób antiszemitának, nem tehetek róla, ezért ne utáljatok és rekesszetrk ki, mindenkit úgy kell elfogadni amilyen..Nem?


Másrészt de ide kell mosni a pedofíliát mert az egész lmbt baromságnak az a célja hogy ezt legitimizálják..Az elitnek ez a kedvenc szórakozása.

Hallottatok már Chester Bennington, Chriss Cornell, Avicii állítólagos öngyilkosságáról? Érdekes, mindegyik a pedofília ellen szólalt fel..Láttátok Avicii For a better day c. videojat?

2021. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/121 A kérdező kommentje:
Mi lenne előző ha bemennél az ovikba, iskolákba és megpróbáltatnád magad elfogadtatni a gyerekekkel? Fogjatok össze ti is 😂
2021. júl. 10. 14:29
 104/121 anonim ***** válasza:
76%
Hogy lehetsz ilyen retardált, kérdező? Az óvodában ez maximum olyan szinten fontos, hogy ne csúfolják a hozzád hasonlóak azt, akinek két anyja vagy apja van. Hogy a gyerekek tisztában legyenek vele, hogy ilyen is van, de ez is csak akkor lényeges, ha van a csoportban ilyen gyerek. És normális országban, ahol házasodhatnak melegek, lehet is. Nem a homoszexualitásról akar velük senki beszélgetni konkrétan, hanem jó lenne ha nem csúfolnák az ilyen gyerekeket. Ennyi a sztori, hiába a sok összeesküvés elméleted.
2021. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/121 A kérdező kommentje:

Aki szerint nincs ilyen Angliában:


[link]


Tessek, ovis gyerekekhez jár a drag queen...

2021. júl. 11. 23:08
 106/121 A kérdező kommentje:

Gunyoros és fenyegető hangvételű dalt írt a meleg büszkeség hónapjára a San Franciscó-i Meleg Férfikórus (San Francisco Gay Men’s Chorus), amelyben pellengérre állítják azokat a szülőket, akik féltik gyermekeiket a nyugati médiában elburjánzott LMBTQ-propagandától.


Az Üzenet a meleg közösségtől című opusz kigúnyolja azokat a szülőket, akik féltik gyermekeiket a liberális média által sulykolt LMBTQ-propagandától.


A San Franciscó-i Meleg Férfikórus szerzeménye arról szól, hogy a szülők bármennyire is tiltakoznak, nem tudják megvédeni gyermekeiket az LMBTQ+ csoport propagandájától.


Idézet a zeneműnek csúfolt valami szövegéből:


„Azt hiszed, hogy megrontjuk a gyermekeidet,

Ha nem figyelnek oda, miket csinálunk.

Vicces, de ez egyszer igazad van.”


„Megtérítjük a gyermekeiteket,

Apró lépésenként,

Csendesen és finoman,

És alig veszitek észre.”

2021. júl. 11. 23:14
 107/121 A kérdező kommentje:

A gyermek szellemileg éretlen, nemisége formálódó, szexualitása kialakulatlan, ezért nem képesek helyesen értékelni a szexualitást. Bármilyen módon (erőszak, késztetés) történő ráhatás testi és szellemi fejlődésüket negatívan befolyásolhatja.

Bill Donohue, A Katolikus Liga elnöke számos tudományos kutatási eredményt számba véve rámutat: a gyermekeket molesztálók között kiugró számban szerepelnek homoszexuálisok, ami a statisztikákból is egyértelmű. Egy amerikai tanulmány szerint homoszexuálisok körében háromszor nagyobb a hajlam a pedofíliára, és jóval nagyobb a hajlam a visszaeső magatartásra, mint a heteroszexuálisoknál.[38] A további hivatkozott tanulmányok készítői: Roderick MacLeish Jr, Robert S. Bennett (a National Review Board vezetője), Richard Fitzgibbons pszichiáter és Leslie Lothstein pszichológus.

2021. júl. 12. 00:52
 108/121 anonim ***** válasza:
72%

A gyermekeket molesztálók közül statisztikailag gyakran kerülnek ki papok (durva, hogy egy pap nyilatkozata szerint ezzel nincs is gond, mert senki nem halt bele), apukák, tesók, nagybácsik, szomszédok stb...

Ami meg a dalt illeti, bővítsd a tudástáradat az irónia és a szarkazmus fogalmával...

2021. júl. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/121 A kérdező kommentje:
Ez nem irónia, jó lenne ha az lenne, de igenis irónia burkába rejtve közlik amit akarnak..Igenis így gondolják.
2021. júl. 12. 09:18
 110/121 A kérdező kommentje:
És a papos sem igaz, a kiderült esetek közül a világon kb 0.03% a pap az esetekben, tehát ezer esetből kb 3 egyházi személy, inkább családi baráti körben vannak gyerekmolesztálók többségben. És nem tagadom az egyház mocskos dolgait mert vannak, de a statisztikák szerint nem az van többségben, csak az nagyobb nyilvánosságot kap általában ha ilyen van.
2021. júl. 12. 09:21
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!