Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális!
2021. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/121 A kérdező kommentje:
30-as: ez igaz, te legyél toleráns velük, de ha te egyszerűen csak nem akarod őket bántani de nem is akarsz velük foglalkozni, akkor te dögölj meg milyen ember vagy.. te legyél velük toleráns, de ők egy percig sem azok veled..
2021. júl. 9. 12:57
 63/121 anonim ***** válasza:
35%
59 Én heteró vagyok és így teszek. Azért ez a neve,hogy MAGÁNélet.
2021. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy vagy te toleráns, sosem voltál az. Csak megy a hiszti, mert már nem gyűlölködhettek következmények nélkül és egy ötéves óvodás értelmesebb, mint a szélsőséges marhák.
2021. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/121 anonim ***** válasza:
67%
62 Igen,mert nekik a tolerancia azt jelenti,hogy kötelező őket szeretni,nyalni a feneküket,előjogokat biztosítani nekik. Ha ezt nem adod meg nekik,csak békén hagyod őket,akkor már "gyűlölködő" vagy.
2021. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/121 anonim ***** válasza:
65%
Na, látod? A 64es ugyanazt írta,amit én a 65-ösben.
2021. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 A kérdező kommentje:

Na ez az 65.

Engem egyszerűen nem érdekelnek semennyire. Én sem akarok hallani róluk és a gyerekm se még mert kicsi, majd ha ott lesz az ideje van erdekli az ilyemsi majd úgyis lesz lehetősége ilyennel megismerkedni.

Mondom ezt én úgy, hogy nekem volt 19 évesen leszbikus kapcsolatom egy lánnyal, szóval nem vagyok egyáltalán homofób.

2021. júl. 9. 13:06
 68/121 A kérdező kommentje:

De miért lennék gyűlölködő mert nem akarok velük foglalkozni??

Nem foglalkozok a bálnákkal sem, meg az építészettel sem, mert nem érdekel.

Attól még nem gyűlölöm egyiket sem, csak nem érdekel.

Ahogy nem érdekelnek az LMBTQ-k sem!

2021. júl. 9. 13:09
 69/121 anonim ***** válasza:
27%

A legjobb az, hogy most már csak suttoghatjátok a homofób mocskaitokat, mert ha meghallja a főnök, akkor pápá munka! A helyetekre kerültetek, ide a névtelen fórumokra. De a valóságban kuss a nevetek. :)

A gyerekeitek meg azt fogják tanulni, amit az iskolában előírnak. Semmit nem tehettek és ez szuper!

2021. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/121 anonim ***** válasza:
16%

Persze, de az egy dolog, hogy te hogyan viszonyulsz a gyereked szexuális neveléséhez. Az szuper, hogy te beszélsz majd neki erről, de sajnos sokan nem. Azért van szükség az intézményesített szexuális nevelésre, mert így a rossz szülők nem tudják elrontani a csemetéik nevelését ilyen téren.

Az óvodákban, meleg karaktereket tartalmazó meséktől pedig nem lesz semmi bajuk és szerintem ez egyáltalán nem felháborító. Olvasnak neki egy mesét, amiben mondjuk két királyfi összeházasodik. Mi ezzel a gond?

2021. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!