Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már kisiskolásoknak, ovisoknak akarják a szivárvány propagandát nyomni?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék Németországban élnek, és a 9 éves lányának már rengetegszer erről beszéltek az iskolában. Az Angliában élő barátnőméknek a pre-schoolban ahova az 5.5 éves lánya jár már ilyen szerepjátékokat csinálnak ebben a témakörben. De miért kell ilyen kicsi gyerekeknél most ezt nyomni?

Szerintem még a heteroszexualitást sem kell feltétlenül ilyen kicsiknek a fejébe tömni, hát még ezt.. Én régen kifejezetten védtem a melegeket is, de már én nekem is kihullik a hajam az egész témától és gusztustalannak tartom, amúgy is majd én felvilágosítom a gyerekem akkor és azzal amivel én akarom, az iskolában erre semmi szükség. Csak nálam veri ki ez a biztosítékot mostanában? Pont az Itt van amerika csatornán is téma volt ez mert ott is a 12 éves lánynak már erről beszélnek az iskolában, szóval tényleg mindenhol ezt nyomják és normálisnak tűnő szülők szerint ez rendben van??


2021. júl. 9. 08:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 A kérdező kommentje:
Amúgy igen erről van szó 9, csak nem akarják ezt kimondani, hogy igenis agymosást csinálnak, akarnak.
2021. júl. 9. 09:35
 12/121 A kérdező kommentje:

10. de ennek nem a melegpropaganda a suliba oviba a megoldása, hanem a liberális gyereknevelésnek a felszámolása lenne pont a megoldás erre, kisgyerekeknek nem a telefonnal meg a szexel kellene foglalkozni, pont ez az..Ha már egy ovisnak a szexről kell lassan beszélni, akkor hogy várd el hogy majd 17-18 éves koráig szűz legyen meg hasonlók?

Magyarul te is látod hogy gáz ami megy..Szerinted miért van ez? Pont emiatt a liberális nevelés miatt.

2021. júl. 9. 09:37
 13/121 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ot évesen Leninrol dumaltak, most a szodomia a divat az oviban.
2021. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 anonim ***** válasza:
68%
9 Igazad van. Egyébként ez szerintetek nem okoz egy gyereknél sem meghasonulást önmagukkal kapcsolatban? Értem ezt úgy,hogy ugye a legbefolyásolhatóbb korban lévőknek mossák az agyát és csak ezekről hallanak már óvodás kortól kezdve. Aztán mikor elkezdenek serdülni,akkor ahhoz nem kapnak elegendő információt az iskolában,a heteroszexuális kapcsolatokról ilyen formában semmit nem beszélnek. Viszont ott lesz az,hogy ovis kortól azt hallják az a normális ha valaki transz,meleg,stb. Ők meg ott állnak heteróként,serdülőként,olyan változásokat éreznek a testükben amit nem értenek,de nem segít nekik senki ezt feldolgozni.
2021. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/121 anonim ***** válasza:
53%

Normális is, meg nem is.


Mert igen, a nyitottságra nevelést, egymás elfogadását már kicsi korban el kell kezdeni.


Viszont a szivárványosoknál sokkal jobban előítéletesek vagyunk pl a sérült, fogyatékos emberekkel. Még akkor is, ha pl egy ma már egyszerű lábpótlással amúgy teljes életet élhetne egy lábnélküli valaki. Kíváncsi lennék mennyire foglalkoznak ezzel, mennyire vannak egy oviban egyszerre egészséges és rendellenes gyerekek az elfogadás jegyében... szóval túl van tolva. Főleg annak tekintetében, hogy az LMBTQ propagandái nem a melegség elfogadásáért küzdenek még mindig, ami nagy gond. Folyamatos a túlkapás.


Tehát az igazság valahol a kettő között lenne, de ők állnak közelebb hozzá. A mai magyar politika szerinti teljes elutasítás, sőt már ugye a szexuális felvilágosítás betiltása 18 éves korig, ez teljes agyrém.

2021. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/121 A kérdező kommentje:
Amúgy a normális melegek eleve elítélik ezt az LMBTQ dolgot, azt hiszem ez mindent elmond. Akkor nekem heterokent miért kellene ezt elfogadnom?
2021. júl. 9. 09:44
 17/121 anonim ***** válasza:
33%

Én sehogy nem várom el, hogy 17-18 éves korig őrizgessék a szüzességüket. A felelős szexuális magatartást várom el. Meg hogy több eszük legyen annál, mint hogy buliban részegen bárkivel, védekezés nélkül.

Nem lehet őket burokba zárni.

Azért, mert valakivel beszélnek róla, nem lesz senki heteroszexuális.

Olvastam a könyvet is, és nem érzek kényszeres vonzalmat a nők iránt nőként. Igaz egyik-másik sztorit értelmezni sem tudom, hogy mire gondolhatott a szerző.

Ugyanennyi erővel belőlem sorozatgyilkos lesz, mert imádom a horror könyveket, és rajongói csoportokban beszélgetünk is róla.


Fordítsunk egyet a gondolaton.

Julcsika a Katicacsoportból honnan fogja tudni, hogy kitől és hogyan kérhet segítséget, ha bátyja/apja/nagypapája/szomszédja stb. olyasmit tesz vele, amit nem kellene, de hát "maradjon az ő titkuk", meg csak "szeretetből", és ne mondja el senkinek. Anyuka meg ha sejt is valamit, inkább falaz, mert mekkora szégyen lenne... Vagy esetleg őt is zaklatták annak idején, és "nem halt bele", akkor Julcsika se fog?

2021. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
35%
17 Mi köze a szexuális zaklatásnak az óvodai LMBTQ propagandához?
2021. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem is óvodás korban, de szerintem sem árt beszélni erről az iskolában valakinek, mert otthon nagy valószínűséggel soha nem fognak, nyilván nem a technikai részleteiről, hanem hogy ha pl. látnak két férfit vagy nőt szokatlan helyzetben, pl. kézen fogva, nem kell feltétlenül szitkozódni, vagy megverni őket, ahogy esetleg apuci szokta, hanem el is lehet fogadni. Lehet, hogy egyébként is elfogadóak lennének, nem tudni. Nem miattuk születik kevés gyerek, kár azzal jönni, hogy nem ez a természet rendje. Egyébként heteró vagyok. Az esetenként nyálas viselkedés, és/vagy öltözködés egy kicsit engem is irritál, de ebből nem csinálok ügyet. A tévés korlátozás meg nonszensz. Mi az, hogy propaganda? Jelentkezzen aki "úgy döntött" hogy meleg lesz...
2021. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 anonim ***** válasza:
77%

Semmi köze az egésznek a gyerekekhez vagy az elfogadás tanításához. Arról van szó, hogy dagadjon a botrány és róluk szóljon minden éjjel-nappal.

Provokáció = publicitás. Publicitás = pénz. Pénz = lmbtq-szervezetek, lmbtq-szervezetek = nem kell a gyárban dolgozni, csak provokálni a népet és riogatni őket azzal, hogy terjed a homofóbia.

Arról sose hallani, ha valami jó és pozitív történik, mindig csak a homofóbia és a botrányok. Vajon miért.

2021. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!