Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is feltűnt ez a jelensé...

Nektek is feltűnt ez a jelenség? Néha kellemetlen tud lenni.

Figyelt kérdés

Számos olyan kérdésnél, amelynél esetlegesen (akár árnyaltan) felmerülhet az adott személy városa, például vásárlós kérdés esetében: ezt és azt hol lehet kapni, mindenki (legalábbis sokan) egyből Budapestet írja/írják "ajánlásként"/válasznak... Mintha természetes lenne, hogy Budapesten (esetleg a környékén) lakik a kérdező, pedig nem írta le korábban, hogy hol...

Ismerkedős és utazós kérdéseknél (sőt, az összesnél) is jellemző a Budapest-központúság. Mintha Budapestből állna Magyarország, holott 9-10 millió emberből csak nagyjából 1,5-2 millióan lakják.

A félreértések elkerülése végett leírom, hogy szeretem a történelmi városrészeit/nevezetességeit, nem ezzel van a "bajom"..., hanem inkább a zűrösségét, zajosságát, büdösségét, közlekedését tartom rendkívül zavarónak... kész káosz... Illetve, az eredetileg említett tények/vélekedések.

Miért nem hangsúlyozzák ki Egert vagy Kőszeget? Nagyon szép, és nem annyira zűrzavaros városok, sok áruházzal is rendelkeznek.


2016. aug. 16. 13:52
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez az, ettől féltem én is, hogy tényleg komolyan gondolod.

És íme, így lesznek az ostoba általánosítások, mint ahogy te csinálod.

2016. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

...Ha az eddig általam leírtak nem elegendőek ahhoz, hogy megértsd/átérezd a helyzetet, az nem az én bajom.

Még egyszer leírom:

Nem szükséges ahhoz évekig Budapesten élnem, hogy a (létező) tapasztalások tényekké alakuljanak.

2016. aug. 17. 17:50
 43/53 anonim ***** válasza:
68%
Barátom, leírhatod akárhányszor, attól még ostoba fa***ág marad.
2016. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Szerinted. Szerintem nem.
2016. aug. 17. 18:34
 45/53 anonim ***** válasza:
52%
De lásd, kivel van dolgod, akkor most mondom: nem azzal van baj, ha valaki nem szereti a nagyvárosokat, elvégre nem vagyunk egyformák. A probléma ezzel a hülyeséggel van, hogy kiterjeszted mindenre és mindenkire. Az, hogy a nagyvárosokban nincs annyi szeretet (lol) még akkor sem állja meg a helyét, ha te évekig éltél mondjuk Budapesten, és szeretettelenségben voltál. Ez maximum annyit jelent, hogy te nem találtad meg ott a számításodat. Más meg megtalálta. Ennyi. De te még csak oda se mentél lakni, b**od. :D Hát hogy gondolod, hogy bármiféle jogod van neked bármilyen következtetést levonni abból, amit még csak meg se tapasztaltál?? Miféle ember csinál ilyet? Csak egy végtelenül beszűkült és ostoba idióta.
2016. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
52%
Még jó, hogy szerinted nem f**ág, elvégre a te elmebajod. A sajátomat én se tartom hülyeségnek.
2016. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Nem vagyok méltó arra, hogy több szót pazaroljak rád. Téma befejezve.
2016. aug. 17. 18:42
 48/53 anonim ***** válasza:
47%
Hát nyilván, bazi nehéz lehet, ha szembesítenek a saját idiótaságoddal.. Én is megsértődnék a helyedben.
2016. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
47%
Nah... Hát hová lett a szeretet? Lehet, a nagyvárosba költözött.
2016. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Te sem tanúsítasz többet.
2016. aug. 17. 22:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!