Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok azokat az...

Ti nem utáljátok azokat az embereket, akik szó szerint zabálnak és nem híznak egy dkg-ot sem?

Figyelt kérdés
Én ha csak ránézek a kajára már attól híztam, és akkor még nem is ettem... Az életem állandó koplalásból meg ezdésből áll. Ha egyszer jól merek lakni máris terhesnek nézek ki. Nasikra gondolnom sem szabad. Ezzel szemben csomó ismerősöm van aki zabál, fél kg kenyér csak a reggelije, és egy dekát se hízik...

2016. dec. 2. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Most, hogy mondod, nekem is enni kéne. Van nagyon finom édes-savanyú mártás tésztával, abból be is nyomok 1-2 tányérral. Aztán most sül a pizza, abból is eszek pár szeletet. Még egy kis csokim is maradt, azt is elmajszolom majd egy jó film közben. És tudod mi a legjobb? Hogy egy dekát sem hízok tőle. Nem utálom magam ezért
2016. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Someone Alone ***** válasza:
63%

Nem.

Magamat sem utálom emiatt.

Emiatt nem...

2016. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2016. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hízékony vagyok,ha nem figyelek az étkezésemre és az elegendő edzésre,hamar elhájasodok.Világ életemben kövér voltam,nehezen fogytam le végül.Nem utálom a fent említett embereket csak féltékeny vagyok rájuk.Utálom az egészséges kajákat és gyűlölök mozogni.Inkább egész nap tespednék és mekis kaját zabálnék,de vagy ez vagy az.Vagy jól nézek ki,vagy jól érzem magam.A kettő együtt nálam nem működik.
2016. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ők meg lehet, hogy téged irigyelnek.

Én nagyon vékony voltam kölyök koromban, mindig arról álmodoztam,hogy kövér legyek.

Hála istennek mára már 97kg vagyok, de azt se bánnám ha egyszer a 100at elérném.

2017. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!