Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy embernek csak 13 éves...

Egy embernek csak 13 éves kora körül lehet jó élete?

Figyelt kérdés

Na szóval.. Mostanában rendszeresen olvasok ezen az oldalon olyan kérdéseket amiket huszon néhány évesek irnak ki, hogy öregnek érzik magukat. De most komolyan mi ez már?? Ez a legutóbbi kérdés irta ki valaki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Ennél a kérdésnél egy válaszadó megemlítette hogy 13 évesek bandáznak éjszaka, érdekes de az én városokban is ez van. Szoval ezzel azt akarom mondani hogy dühítő ez az egész. Hogy egy 13 évesnek mennyivel jó élete van manapság, a huszon néhány évesek meg öregnek érzik magukat meg depressziósak az elmúló gyerekkoruk miatt és a semmilyen felnőttkor miatt. Amikor én voltam 13 éves semmi szórakozás, csak tanultam, Szóval mérgesítő ez az egész. Remélem hogy akik most 13 évesek is lepereg nekik ez a kor.



2018. szept. 13. 08:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Írj, légyszi néhány példát, mikor zavaró, hogy felnőttként kezelnek, és mit nem tudsz csinálni ilyen „öregen”?
2018. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%

Gondolkodj el kicsit az alábbiakon, és változtass a szemléleteden, különben igen szar életed lesz.


Uram, adj türelmet,

Hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni,

Adj bátorságot, hogy megváltoztassam,

Amit lehet, és adj bölcsességet,

Hogy a kettő között különbséget tudjak tenni.

2018. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
"Remélem hogy akik most 13 évesek is lepereg nekik ez a kor." en sem voltam lent sose, hivtak de nem mertem lemenni, annyira felenk voltam. megsem kivannek senkinek se ilyet, rajtam ugy sem segitene, ha nekik rossz lenne. inkabb koncentralok a felnottkoromra, meg a vegen a sok gyerekkorkeregetes miatt lemaradok arrol is. ezt javaslom neked is
2018. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#11

Fára mászni, vizipisztolyozni (másokat, hülyeségeket csinálni, legozni, beöltözni utcai csövesnek, másokkal szórakozni az utcán meg még pár dolgot...

2018. szept. 13. 12:50
 15/28 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom....


Igen, megvan a szabadságom, hogy, persze keretek között azt csinálok, amit akarok.


Viszont: közüzemi számlák, közös költség, mérőleolvasók beengedése - kinek adjam a kulcsot, merőcserélők beengedése, egyéb szerelők, mindig tönkremegy valami, jaj én főzök, otthon reggelizem, nem péksütizek, mégis fogy a pénz, rendetlen a lakótárs, megint elromlott valami, rengeteg a munka, hazaérek és 3 óra múlva már aludni kellene,

Pályaválasztás, átképzés, mert büfészakom van, mittanuljak, 9 óra meló után még tanulás, ma se volt én-időm, nyelvtanulás, ilyenolyantanulás.


Nekem ez fárasztó.


Ha nem lettek volna a mentális gondjaim, a legszebb időszak a 13 éves kor körüli lett volna.



Amúgy kb senkinek se szép v könnyű az élete, maximum jól kezelik a nehézségeket és észreveszik a nagyon apró szépségeket.

2018. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, tök igazad van. Mindehhez add még hozzá az egy-két-há gyerek felnevelését (akik megsokszorozzák mind a tennivalókat, mind a költségeket), és akkor most gondoljon mindenki szeretettel a szüleire, akik ezt felvállalták – és csodás 13 éves koruk lehetett, mit sem sejtve ezekről a dolgokról! :)
2018. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, egyedülálló és amit leírtam, abból mind szó szerint így van.


Fel se fogom, mi lesz majd saját családban...

2018. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Gyerekeeeek...ugyan már!

Én 32 éves vagyok, és most virágzok csak igazán. De ti keseregjetek huszonévesen, hajrá! Majd ha tényleg öregek lesztek, és az egészségeteknek is vége, majd bánjátok.

2018. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

#18

Ha teljesülne a kívánságom hogy bárcsak újra 13 lennék akkor már itt se lennék. De őszintén ebben a huszonéves korban mi a jó? Csak munka és munka, mindent magadnak kell csinálnod, számlák fizetése, komolynak kell lenned, rossz belegondolni a családalapitásba és még sorolhatnám..

2018. szept. 13. 14:19
 20/28 anonim ***** válasza:

# 18


Szerintem egy átlagembernek az egészségének már a fogantatásától vége. Egészséges ember nincs, pláne már huszonévesen. :D



Nem feltétlen kesergek, de szépnek se tartom ezt az időszakot, rákos ember pelenkázása, kőkemény gyász, majd a felnőtt élet, lakásfenntartás, munka minden gyötrelme egyszerre a nyakamba, huss. Közben tanuljak, mert a biorobot lét se jó.



Arra meg nem bűn visszagondolni, hogy gyerekkorban -bizonyos dolgok- könnyebbek voltak.

2018. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!