Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy embernek csak 13 éves...

Egy embernek csak 13 éves kora körül lehet jó élete?

Figyelt kérdés

Na szóval.. Mostanában rendszeresen olvasok ezen az oldalon olyan kérdéseket amiket huszon néhány évesek irnak ki, hogy öregnek érzik magukat. De most komolyan mi ez már?? Ez a legutóbbi kérdés irta ki valaki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Ennél a kérdésnél egy válaszadó megemlítette hogy 13 évesek bandáznak éjszaka, érdekes de az én városokban is ez van. Szoval ezzel azt akarom mondani hogy dühítő ez az egész. Hogy egy 13 évesnek mennyivel jó élete van manapság, a huszon néhány évesek meg öregnek érzik magukat meg depressziósak az elmúló gyerekkoruk miatt és a semmilyen felnőttkor miatt. Amikor én voltam 13 éves semmi szórakozás, csak tanultam, Szóval mérgesítő ez az egész. Remélem hogy akik most 13 évesek is lepereg nekik ez a kor.



2018. szept. 13. 08:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem az első 18-19 évem maga volt a pokol, az elmúlt 10 évben pedig minden évben csak egyre jobb és jobb az életem (persze ezért aktívan teszek is, nem magától ilyen). Ha fizetnének se lennék újra 13, most 32 évesen tök teljesen fiatalnak érzem magam és az életvitelem is ezt igazolja. Most annyi mindent megtehetek, amit régen nem tehettem és még hol a vége.. Ha te beleragadtál a mókuskerékbe és tartalmatlan a felnőtt korod, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2018. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

" Csak munka és munka" Szeretem a munkám, szívesen csinálom és hülyére keresem magam vele, és ezért csupán 6-7 évet kellett keményen güriznem és tanulnom.

"mindent magadnak kell csinálnod, számlák fizetése" Alap. Miért csinálná ezt bárki helyettem? Havi 5 perc online, nem nagy ügy. Imádok függetlennek lenni, számomra a legjobb dolog a világon.

"komolynak kell lenned" Nem kell. Annyi az egész, hogy meg kell tanulni leszarni mások véleményét és kiirtani magadból minden megfelelési kényszert mások felé.

"rossz belegondolni a családalapitásba" Nem kötelező ám társadalmi elvárások szerint élni és családot alapítani, nem tart senki pisztolyt a fejedhez.

Előző voltam.

2018. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%

Közel se tartalmatlan.


Erőn felüli módon nehéz.

Állandóan kívül kell lennem a komfortzónámon és mire egy adott dolog a komfortzónámba kerülne, az élet úgy adja, hogy más miatt ismét ki kell lépnem.

Állandó időhiány, alváshiány, rohanás vagy ha épp nem rohanok, az alvás rovására megy. Állandó tanulás, eredménye eddig semmi, hiszen biorobot vagyok még mindig. Ezen még nem tudom túltenni magam, vagy hónapok, vagy ha végre megtérül egy befektetésem.

Állandó mentális fáradtság.

Állandó gyász és ez a gyászfolyamat le se zárul szerintem egy ideig.



Szerethető, nem biorobot munkát akarok, párkapcsolatot, és azt, hogy munka után a párom, barátok, hobbi, semmi más... Meg, hogy végre félre tudjak tenni pénzt.


Ezekért mind aktívan teszek, eredmény nélkül.

Amúgy fogalmam sincs, mi motivál, mert reményem nincs.


Szerintem azért tudok otthon programozást tanulni munka után, mert mindigis "stréber", túlbuzgó voltam. Ez a természetes nekem, hogy nincs szabadidőm, csak a kötelesség (azért emberek közé járok).



Reményem semmi. Semmi.



25/L

2018. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nekem is szörnyű az életem. Egyszerűen hiányzik gyereknek lenni. Elhiszem hogy vannak akik imádnak felnőtt lenni, de én semmi az égvilágon semmi szépet nem látok benne.
2018. szept. 13. 16:50
 25/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, pacsi!
2018. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

20:

Nem mindenki betegen tengeti az életét, sajnálom hogy neked ez jutott.

2018. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ja, annyira beteg nem vagyok, csak reflux, koleszterin, minden érzékszervem rossz, gyenge izmok stb...

De ennyi szerintem mindenkinek van, legalábbis a környezetemben.

2018. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Jajj én soha nem csinálok ilyet :C
2018. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!