Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés gazdagnak lenni?

Milyen érzés gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

Havi kb 1 millios vagy a feletti keresterol beszelek. Jo auto, allando wellnes, michelin csillagos ettermek, luxus kur*ák, habzsi-dőzsi, miegyebek.


Utálom magam, de irigy vagyok az ilyen emberekre.



2019. okt. 30. 13:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hetvegen is dolgozom. Gyakran napi 12 orat, hogy legyen annyi plusz h havonta 1x el tudjak menni egy moziba, vagy vegyek turiba 3-4 ruhat. Nyilvan majd a napi 5-6 oras alvas helyett elmegyek asztalosnak tanulni, hogy utana felvegyenek egy asztalos melle 120ert. Van fogalmad mennyi penz megnyitni egy muhelyt? Elinditani egy vallakozast? Vagy esetleg te is ismersz olyan asztalost aki havi 1 millat keres?
2019. okt. 30. 19:03
 22/31 anonim ***** válasza:
Megint kifogás, nyilván előbb kevesebb fogsz keresni de tapasztalatot szerzel akkor lépkedhetsz felfele,ha itthon nem go külföld.
2019. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

figyelj ilyen kifogásokkal ne csodálkozz, hogy csak egy gyári munkás vagy akinek nincs más lehetősége


ha tudni akarod akivel együtt dolgozom 1 komolyabb projekten szintén gyári munkás, de mellette a hobbija miatt együtt dolgozunk és elég sok pénzt lehet ezzel keresni


kifogások vannak, de ha akarnád biztosan látnád a lehetőséget

2019. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez az emberen múlik. Én órákra lebontva átlag felett, de havi szinten átlag alatt keresek így nekem pl havi 30 ezrem van félre tenni.

De olyan autót vezetek amit szeretek. A lakásommal is meg vagyok elégedve ami nem nagy, de nekem egyedül elég. Csak heti 3 napot, napi 6 órát dolgozok. Igazából itthon van súlyzó szettem, azt használom, az egyszerű decathlonos súlyzókkal. Van egy auchanos szobabiciklim. Szabadidőmben ezeken edzek. A tinikoromból megmaradt gitáromon pötyögök. Az autómat bütykölgetem ami szintén 20 éves, de nem vágyok drágábbra, mert nem érzem szükségét. Ugyan így 5 éves telefonom van. Akkor cserélem majd ha tönkremegy, de akkor is max 50 ezreset veszek. Netezni lehessen rajta, legyen olyan a kamerája hogyha egy A4-es papírt lefotózok vele az olvasható legyen, és ennyi az elvárásom. A ruháimat se cserélem minden szezonban. Vigyázok rájuk. Van annyim a bankban hogyha holnap kirúgnának akkor kb egy évig segély nélkül fent tudnám tartani ezt az életszínvonalat.


Én így bár nem kapok hónap végén többet mint egy átlag emberen, de mivel nem kell hónapról hónapra aggódnom azon mi lesz, így gazdagnak érzem magam. És mivel így is minden hónap végén marad átlag 30 ezer amit nincs mire nagyon elköltenem, csak azért hogy pénzt szórjak meg nem akarom elkölteni, így nem gondolnám hogyha többet keresnék akkor jobb érzés lenne. Max felvágásra lenne jó. De már rég lesz rom ki mit gondol. Nekem a nyugalom, szabadság és biztonság többet ér mint hogy új autóm, új telefonom legyen és dubaiba járjak nyaralgatni. Wellness se vonzott soha. Exemmel mentem 2-szer mert ő szerette. De nekem nem adja ez a fürdőzés. Az ételeket szerettem meg a svéd asztalt. De ha itthon főzök magamnak akkor szinte ugyan az.

Luxus kr*ák se vonzanak nagyon. Igazából elvegetálok.

2019. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Halihó gazdagok!

Van kölcsön valakinek pár ezre? :DD

2019. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
"Esküszöm megadom, hajjommegacsaládom"
2019. okt. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzés gazdagnak lenni?

“ Halihó gazdagok!

Van kölcsön valakinek pár ezre? :DD “

Ilyen. ⬆️

2019. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek a #27-essel.:)
2019. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

"Milyen érzés gazdagnak lenni?"

Jó! Nagyon jó! A szabadság érzése leírhatatlan, amikor észszerű kereteken belül szinte bármit megtehetsz, ennek tudata isteni érzés. Természetesen velejárója a dolognak az irigy emberek sokasága, akik megpróbálnak keresztbe tenni neked, vagy valamilyen úton módon tönkretenni, esetleg befolyásolni mindennapjaidat. De velük nem szabad foglalkozni.

2019. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

20-30 éves koromig egyszerű csóri gyari melós voltam,

Csunalltam egy asztalos szakmát, 2 evig dolgoztam asztalos segédként, aztan szépen fokozatosan jöttek a saját fusik, ma ott tartok, hogy ügyeskednem kell, hogy a kata-ban, nehogy meghaladjam az adómentes összeget..., Jövőre már meg fogom papíron is,...

Ma fejeztem be egy konyhát

Anyagár 750.000

Munkadíj 800.000

2019. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!