Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés gazdagnak lenni?

Milyen érzés gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

Havi kb 1 millios vagy a feletti keresterol beszelek. Jo auto, allando wellnes, michelin csillagos ettermek, luxus kur*ák, habzsi-dőzsi, miegyebek.


Utálom magam, de irigy vagyok az ilyen emberekre.



2019. okt. 30. 13:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Aki 1 millió körül keres az nem wellnessezik állandóan, medencésbulizik hétvégente meg luxusk.rvázik, persze meg lehet tenni, de ha beüt az életben a legkisebb sz@r akkor meg dekkezni fog a pályaudvaron. Én úgy nőttem fel, hogy anyáéknak vállalkozásuk volt, és miután kifizették az irodabérlést, rezsit, ilyesmit maradt 1-1,5 millió körül. 2 középkategóriás autójuk van azóta is, 1 évben egy extra nyaralás, egyébként meg legfeljebb hosszú hétvégéken 2-3 napos wellness. Ilyenkor ki van kapcsolva a telefon, egyébként minden más nap egész nap a telefonálás meg a stresszes munka megy. Amilyen életre te gondolsz, az inkább a dollármilliomosokra jellemző. Ugye a milliomos jelentése relatív tud lenni :D De hogy milyen érzés? Hát, én nagyon nyugodt voltam mindig, nem kellett nagyon spórolnom. Mivel nem kellett dolgoznom, koncentrálhattam a tanulásra, mellette meg belefértek bulik. Szóval nyílván, röviden jó :D
2019. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!