Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tűzijáték hiszti a kisállat...

Tűzijáték hiszti a kisállat tartók felől?!

Figyelt kérdés

Direkt nem petárdát írok mert az már 2008 vagy 2006 óta illegális.

Tűzijátékozni bizonyos kategórián belül egész évben lehetséges.

Augusztusban is rengeteg helyen tűzijátékoznak de érdekes akkor nem ilyen "vérmesek" egyes állatszerető emberek.

Természetesen mind két fél felől vannak kivételek.

De sokszor ha felmerül a téma (99%-ban interneten) akkor az állattartók úgy tekintenek a szilveszteri tűzijátékozókra mintha kvázi bántalmazták volna az állataikat.


Ilyenkor felmerül az a kérdés hogy ahol elszökik az állat miért nincs rendesen elzárva (akár a lakásban ha nagyon félős) ?


Nálunk 2 kutya van akiket ilyenkor beengedek a házba illetve van egy macskánk is de ő állandó benti lakos.

Mégse háborgok sokszor minősíthetetlen hangnemben mint sok ember.

Illetve én is vettem idén tűzijátékot és éjfélkor fel fogom lőni.


Kíváncsi vagyok ti hogy vélekedtek erről a témáról.

Aki az interneten agresszív az élőben is odamegy a tűzijátékos bódékhoz és közli a véleményét az eladókkal és a vásárlókkal ?


Normális és kevésbé normális kommeneteket is várok de egy indoklást is szeretnék ne csak annyit írj be hogy a "kanyukád" stb stb



2019. dec. 30. 12:18
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

én külön betonplaccot alakítanék ki a tűzijátékozásra pár száz méteres távolságban a házaktól, hangszigetelő falat húznék mellé azt csá. mindenki azt csinál amit szeretne az állatok nem félnek a mittudomén milyen anyagok nem jutnak a földbe és kész,alternatív módszer tennék még madárriasztót is oda h ne ijedjenek meg a hirtelen robbanástól.viszont a gyűlölet az ami mindennél veszélyesebb ne ítélkezzünk azért mert a másiknak ez a szórakozás lehet h másoknak meg a bebas2ás bulizás stb.nem ez határozza meg az ember személyiségét hanem azt hogy hogy viszonyul a másikhoz, ennyi

50 es voltam

2022. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

48 as te idióta(bocs kicsúszott a számból) ki mondta h tiltsuk be az életet?!.

"A kutya meg nem ugat nonstop a füledbe, fölösleges hazudozni."ÉPPEN MOST IS UGAT BASKI egész éjjel ha húgyozni kell ugat ha nem kell ugat.megállás nélkül.

"De nem tudom mit várok attól aki hisztirohamot kap a puszta gondolattól is hogy nem durrogtathat" az az ember miért kap hisztirohamot aki már a durrogtatás puszta gondolatától rosszul van, minek írja ki??minek kelti a gyűlöletet és nyomja orba szájba a hazugságot?

"Az életed nagy gondjai, és eseményei."az a gond, hogy az emberek ezen veszekednek, rendesen téged és a többi tűzijáték ellenest féltem nehogy ők legyen szarul a kutyák helyett,10100011101110101001011011....logic nagyjából

2022. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Mert kell valami amin lehet puffogni.


Eddig is túlélték az állatok a villámlást és a mennydörgést. Falun a cirkulázást és a láncfűrészelést is. Vagy a régi világháborús cuccok megsemmisítését (hozzánk közel pl végeznek ilyet, a falu közepén is hallható).

A tüzijáték se rosszabb ezeknél.

2022. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
0%
#53: Végülis túlélsz egy végbéltükrözést is, miért ne csinálhatná ezt rajtad bármi, amikor kedve van, teljesen váratlanul, amikor nem is számítasz rá.
2022. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

Ahogy közeledik a szilveszter, mindig érkezik pár komment.

Ez a kérdés örökre vita téma marad.

2022. dec. 27. 21:21
 56/59 anonim ***** válasza:
kérdező ez maradni is fog szerintem
2023. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
még jó pár évig ha nem is ebben a kérdésben de másfelől tuti megint hisztizni fognak
2023. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

2 tehén, 1 borjú, 7 tyúk, 10+ nyúl.


A tehenek le se sz@rták a tüzijátékot, a borjú félt, de ő se csinált semmit, pedig azért egy kutyánál nagyobb. A tyúkokat se érdekelte, a nyulak meg pont úgy féltek tőle, mint bármi mástól (traktor, autó, stb).


Nem értem én ezeket az kutyatulajdonosokat...

2023. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
hát épp ez az hogy szlovákiában voltam idén tűzijátékozni és az állatok le se szarták a kutyák meg voltak őrülve tőle, nagyon tetszett nekik mert nem féltek tőle, ott futkároztak a varázsvirág körül amit odadobtam egy betonplaccra
2023. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!