Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 kérdés! Férfiak! Mennyire...

2 kérdés! Férfiak! Mennyire tartanátok kötelességeteknek és magától értetődőnek, hogy adott esetben az életeteket adjátok a barátnőtökért/feleségetekért? - Ismeretlen, idegen nővel szemben mennyire tartanátok kötelességeteknek? - Kort, légyszi!

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 20:47
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
9 csak nem gondolod, hogy fiú írta ki?
2020. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
"fiú" irta ki ;) 30F
2020. febr. 12. 21:12
 13/41 A kérdező kommentje:
#10 hát nem tudom, nekem a belső tartásomat, meg a normáimat nem a külvilág elvárásai irányitják, hanem az, hogy erkölcsileg mit tartok helyesnek, fontosnak, fairnek
2020. febr. 12. 21:14
 14/41 anonim ***** válasza:
92%
59 vagyok, erre a kérdésre csak dumálni lehet de élesben a valóság teljesen más lenne. Lehet hogy egy bátornak tartott ember betojna és a gyávának tartott hőssé válna. A pszichológia nagyon nagy úr!!
2020. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
67%

Tűzoltó vagyok, 40 feletti. Mi korra, nemre, etnikumra való tekintet nélkül az EMBERÉLETET MENTJÜK.


Alapvető, hogy a saját életünket ilyen esetben sem kockáztathatjuk, de egy vészhelyzetben, káresetnél nem mindig lehet ezt jól mérlegelni.


Mi azt valljuk, hogy "benne van a pakliban".

2020. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
60%
15-ben a válasz.
2020. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
70%
Az életed adni valakiért, vagy kockáztatni az életed mások megmentéséért, nem ugyan az. Az viszont igaz, hogy ameddig csak elméleti kérdés, addig mindenki gondolhat magáról bármit.
2020. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, belehelyeztem egy sajátságos gondolatba, miszerint egy fekete öves nővel kellene a barátnőmért megküzdeni. 1-2, Így nézve kész lennék a vesztésre is, ha ezen múlna, bevállalnám. (37F)
2020. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
44%

Semennyire. Idegennel szemben pláne nem, de a feleségemért sem. Szüleimért sem, testvéremért sem.

Viszont a gyerekeimért igen.

46F


Itt most ugye a biztos halálról beszéltünk.


Ha úgy hangzik a kérdés, hogy az ő élete megmentése érdekében vállalnék-e olyan cselekedetet, ami számomra is sérüléssel vagy akár halállal járhatna, akkor mérlegelnék. Ha úgy látnám, hogy némi szerencsével megúszhatom élve és maradandó károsodás nélkül, akkor feleségemért, ill. testvéremért, szüleimért is megtenném. Idegenért (idegen felnőttért) csak akkor, ha szinte biztosra vehető, hogy apróbb sérülésekkel megúszom. És itt mindegy, hogy milyen nemű és milyen korú felnőtt. Viszont idegen gyereknél egy fokkal jobban vállalnám a veszélyt. Annyira nem, mint a saját családtagjaimért, de jobban, mint egy idegen felnőttért.

Szóval éppenséggel annak, hogy nő a megmentendő személy, nem lenne nagy jelentősége.

2020. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
19%

A barátnőmért az életem adnám, kötelességem! Fél éve vagyunk együtt!

Másik nőért dehogy! Maximum segítenék neki.

37 f

2020. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!