Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 kérdés! Férfiak! Mennyire...

2 kérdés! Férfiak! Mennyire tartanátok kötelességeteknek és magától értetődőnek, hogy adott esetben az életeteket adjátok a barátnőtökért/feleségetekért? - Ismeretlen, idegen nővel szemben mennyire tartanátok kötelességeteknek? - Kort, légyszi!

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 20:47
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk úgy hogy kockáztatnám ez életem a barátnőmért de egy az egyben nem cserélném el az enyémet az övével.

Például tegyük fel hogy egy fegyveres csávó túszul ejt engem és a bnőmet. Én megtámadnám a fickót amikor nem figyel, kockáztatva azt hogy lelő, de nem mondanám neki hogy öljön meg engem és a barátnőmet engedje el. Ilyen csak a filmekben történik meg. Remélem értitek az álláspontomat

2021. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!