Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 kérdés! Férfiak! Mennyire...

2 kérdés! Férfiak! Mennyire tartanátok kötelességeteknek és magától értetődőnek, hogy adott esetben az életeteket adjátok a barátnőtökért/feleségetekért? - Ismeretlen, idegen nővel szemben mennyire tartanátok kötelességeteknek? - Kort, légyszi!

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 20:47
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
35%-os srác, jó olvasni :) süt a szerelem a soraidból :) olyan jó, hogy vannak még ilyen emberek is mint te és a barátnőd, a sok cinikus között :)
2020. febr. 13. 00:37
 32/41 anonim ***** válasza:
56%
Köszönjük szépen! Tényleg nagyon szeretjük egymást! Kívánom minden jó embernek ezt az érzést, de a jók előbb-utóbb meg is kapják!
2020. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
40%
Én nőként mondom, hogy baromság ez. Senkiért nem kell az életünket adni, az ösztöneink is azt mondják, hogy a sajátunkat mentsük először.
2020. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz ezt így elvként megfogalmazni, de nekem az a tapasztalaton nyugvó érzésem, hogy veszély esetén a szeretteit védené az emberek többsége - férfi és nő is. Nem a saját irháját mentené. Nagyon sokan még idegeneket is menteni-védeni kezdene - függetlenül attól, hogy öreg vagy bármi - akár ellenszenves is. Az ember az ember, vészhelyzetben élesen látunk.
2020. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
73%
A feleségemért gondolkodás nélkül adnám az életem. Egy idenért biztos, hogy nem. Nemtől és kortól függetlenül, nem áldoznám fel magam egy idegenért.
2020. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt. 34F
2020. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nekem két dolog jut így hirtelen eszembe:

1. A nő kiszalad a zebrán, egy autó elé, ha előttem lenne, visszahúznám, elrántanám az autó elől, szintúgy ha a járdáról akarna leszaladni.

2. Egy nőre késsel, pisztollyal támadnak az utcán.

Ameddig nem fajulna el a helyzet megbeszélném a támadókkal mi a gond, ha elfajul azt mondanám a nőnek: Futás, ha tárgyak vannak ott: Bukj, le, bújj el.

2020. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
50%

100% hogy nemadnám az életemet senkiért, semmi értelme nem lenne

Egyrészt neki élete végéig azzal a tudattal kéne élnie hogy meghaltam miatta, ami engem pl. megőritene, másrészt meg ugye én halott lennék tehát nekem semmi jó nem származna abból hogy ezzel segitettem valakin.

2020. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Miért adnám az életemet egy másik élőlényért??


Nem is értem a kérdést!

2020. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
58%

Eszem ágában sincsen eldobni az életemet egy nőért.

Életem csupán egy van.

Nőből meg rengeteg.

2020. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!