Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan van olyan ember, aki...

Komolyan van olyan ember, aki ezt élvezi??

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan élvezheti bárki a nyarat, a meleget. Mi a jó abban, hogy ömlik rólad a víz, nem lehet normálisan felöltözni, hiába zuhanyzol le és mosol hajat, 10 perc múlva kezdhetnéd elölről, nem kapsz levegőt a páratartalomtól és a forróságtól, fáj a fejed, a maradék energiát is kiszívja belőled az időjárás, és a legtöbb munkahely és közlekedési eszköz még csak nem is klimatizált??

Az egész évszak egy szenvedés. Hiszen, ha hideg van, mindig fel lehet venni még egy réteg ruhát, plusz be lehet takarózni, de ilyen melegben a bőrömet már nem tudom levenni..

A strandok undorítóak, zsúfoltak, a nyaralás macerás és drága, tehát még ezek sem pozitívumok.

Fel nem tudom fogni, hogy ebben hogy lehet bármit is élvezni.



2020. aug. 4. 14:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
76%
Más meg szereti. És? Én meg a telibevert telet utálom, amikor belémfagy a szar, a buszon összezárva a sok ember, teleleheli a buszt, mert nem lehet ablakot nyitni, ömlik le a pára az ablakokról, amiről tudom, hogy az emberek büdös pofájából szálldosott ki, csúszik az út, esik az eső, a hó, nyálkás latyakos minden, alig várom, hogy hazaérjek, és levegyem a böhöm bakancsomat, meg a tonnás télikabátot.
2020. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
64%

Én imádom a nyarat. De írhatnék ide bármit, hogy pl. szeretek a tó partján ülni, naplementét nézve és hallgatni a tücskök, békák zenéjét, vagy mert imádok napozni, strandolni, szeretem, hogy sokáig van világos, ebbe is belekötnél, mert te egy igen megkeseredett, mindenben csak a hibát találó negatív ember vagy.

Alkalmazkodj! Tanuld meg!

2020. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves utolsó..

Én is írhatnám, hogy imádom, amikor kint szakad az eső vagy a hó és én a lakásból nézhetem, miközben finom kávét iszok, betakarózok és az ölemben fekszik a cicám.

De azt eltaláltad, hogy azt sem szeretem, ha sokáig van világos, imádom, amikor hamar sötétedik.

2020. aug. 4. 14:22
 4/53 anonim ***** válasza:
86%
Én sem szeretem. Ezek már nem azok a nyarak amik voltak.
2020. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
38%
Ja, te ilyen darkos rocker vagy aki állandóan feketében jár, és utál mindenkit? :D Akkor totál megértelek.
2020. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
58%

Áhh értem tehát rohadjon meg mindenki más véleménye :D


Lassíts öreg, ez nem a hosszú élet titka..

2020. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerűen nem tudom felfogni hogyan élvezheti valaki a tele? Folyamatosan hideg van, egyszerűen nem lehet eléggé felöltözni, ha mégis akkor amint belépsz valahova veheted le a sok ruhát, vásárláskor folyamatosan cipelheted a kezedben jobb híján vagy be adhatod drágán ruhatárba a kabátodat.

Arról nem is beszélve, hogy mindegy milyen csinosan öltözöl fel a kabát úgyis eltakarja. A sapka tönkreteszi a frizurája, nélküle viszont fázik.

Ott van a karácsony ha gyerek is van a Mikulás, mind nagyon drágák a fűtésszámláról már nem is beszélve. Vehetsz pluszban arcra és hajrá kozmetikumot mert ilyenkor mindkettő extrém módon kiszárad.

Jeges, csúszós az út.m vagy éppen tele van hóval amit jobbhijján neked kell eltakarítanod ha aznap meg szándékozol elindulni otthonról és persze kell élhetsz miatta egy órával korábban, amikor még korom sötét van ahogy már délután 5kor is, szóval a vásárokat leszámítva el lehet felejteni a kültéri programokat, persze ott is 2 perc alatt agyon fagysz.

Tél kész van! Ki fikázza le a tavaszt és az őszt?

2020. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem minden evszaknak megvan a szépsége és a hátránya is. Az idei nyár azért annyira nem volt eddig elviselhetetlenül meleg.
2020. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

#5-ös, nem vagyok darkos rocker. :DD

Hát jó, akkor senki sem érzi át a helyzetemet.

Nyugodtan lefikázhatod a telet, #7-es, nem zavar.

Nem szeretem a kültéri programokat, szóval az nekem nem hiányzik, imádom azt, amikor későn világosodik és korán sötétedik, és szeretem a karácsonyi készülődést.

2020. aug. 4. 14:39
 10/53 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet normálisan felöltözni? Szoknya, egybe ruha, pipi cipő. Pasiként mondjuk ezek nem játszanak.

Nem kapok levegőt? Tudtommal nincs asztmám.

Nem fáj a fejem, eleget iszok. Ellenben az esővel mikor megérzem, hogy jön.

Van energiám, mert a jó idő feltölt és ilyenkor a késő naplemente miatt úgy érzem sokkal több időm van mindenre. Nem baj ha este 8kor megyek futni, stb.

A közlekedéssel viszont egyetértek, de ha van elég víz akkor az is tűrhető.

Strand helyett meg medence, kerti party stb.

2020. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!