Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan van olyan ember, aki...

Komolyan van olyan ember, aki ezt élvezi??

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan élvezheti bárki a nyarat, a meleget. Mi a jó abban, hogy ömlik rólad a víz, nem lehet normálisan felöltözni, hiába zuhanyzol le és mosol hajat, 10 perc múlva kezdhetnéd elölről, nem kapsz levegőt a páratartalomtól és a forróságtól, fáj a fejed, a maradék energiát is kiszívja belőled az időjárás, és a legtöbb munkahely és közlekedési eszköz még csak nem is klimatizált??

Az egész évszak egy szenvedés. Hiszen, ha hideg van, mindig fel lehet venni még egy réteg ruhát, plusz be lehet takarózni, de ilyen melegben a bőrömet már nem tudom levenni..

A strandok undorítóak, zsúfoltak, a nyaralás macerás és drága, tehát még ezek sem pozitívumok.

Fel nem tudom fogni, hogy ebben hogy lehet bármit is élvezni.



2020. aug. 4. 14:15
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Nem hordok szoknyát, se egybe ruhát.

Nekem sincs asztmám, de a melegben nem kapok levegőt.

Én is eleget iszok, de attól még fáj a fejem a hülye magas páratartalomtól.

Engem pont, hogy lemerít az egész, és frusztrál, hogy sokáig világos van.

A kerti partik és a medencék meg nem játszanak, panelban lakom.

2020. aug. 4. 14:45
 12/53 anonim ***** válasza:
44%

Nekem sincs asztmám, de a melegben nem kapok levegőt. - El kéne menni kivizsgáltatni magad, ez nem normális.


Engem pont, hogy lemerít az egész, és frusztrál, hogy sokáig világos van. - Erre pedig egy pszichológust ajánlanék.

2020. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

Mit vizsgáltassak ki azon, hogy a páratartalom és a meleg miatt nem kapok levegőt?

Miért lenne pszichológust igénylő dolog az, hogy nem szeretem, ha sokáig világos van? Azt élvezem, amikor hamar sötétedik, nyugi van, az utcákon nincs sok ember, én pedig élvezhetem a csendet otthon. :)

2020. aug. 4. 14:50
 14/53 anonim ***** válasza:
63%

Pont ilyen vagyok, mint a kérdező. Minden nyáron a túlélésre játszom. A nyár kivételével aktív életet élek, sokat kirándulok, mászkálok, rengeteget vagyok a természetben, de nyáron mintha börtönben lennék.

Mivel a strandot utálom, egyrészt rengeteg az ember, másrészt mindenki ugyanabban a vízben ázik, ezért nem igazán sok programot tudok magamnak csinálni. Lesötétítés a szobában, légkondi, olvasás, filmnézés, este nagyobb séták, de még akkor is hőség van, na meg szúnyogok is.


Az vigasztal, hogy már augusztus van. Kitartás Kérdező!

2020. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
20%

Mit vizsgáltassak ki azon, hogy a páratartalom és a meleg miatt nem kapok levegőt? - Én miért kapok, meg az emberek nagy része miért kap? Ez nem normális, hogy nem kapsz levegőt.


Miért lenne pszichológust igénylő dolog az, hogy nem szeretem, ha sokáig világos van? Azt élvezem, amikor hamar sötétedik, nyugi van, az utcákon nincs sok ember, én pedig élvezhetem a csendet otthon. - Hogy fényt derítsen arra, hogy miért van ez, hogy antiszociális vagy és nem tudod megérteni, hogy miért szereti valaki a nyarat.

2020. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

#14-es, nagyon átérzem. Köszönöm! Kitartást Neked is!

#15-ös, talán azért kapsz levegőt, mert bírod a meleget, és szereted is.

Tudod, te meg azt nem érted, hogy hogy lehet nem szeretni a nyarat.

2020. aug. 4. 14:54
 17/53 anonim ***** válasza:
39%

Engem épp a meleg tölt fel energiával. Nem halok meg a hőségtől, elég jó a testem hőháztartása, az meg nem zavar ha izzadok, büdös nem leszek tőle. Ilyenkor legszivesebben folyamatosan mennék mindenhova, ki a természetbe, sportolni vagy csak olvasni a kertben, ilyenkor vagyok a legkreatívabb, alkotok, tanulok. Ilyenkor élek igazán, jó a kedvem és pezsgek folyamatosan.


Én a telet nem bírom. Szinte téli álmot alszom, folyton fáradt és kedvetlen vagyok, még ha telenyomom magam vitaminokkal akkor is. Utálom, hogy reggel indulás előtt rengeteg ruha fel, aztán vonaton le, aztán ismét fel, aztán le... Sötét van amikor elindulok, sötét amikor hazaérek, kinn alig lehet megmaradni, minden csúszik... Borzasztó

2020. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor az abszolút ellentétem vagy.

Mert engem meg feltölt az, amikor sötét van és nyugi, borús időben van a legjobb kedvem.

A téli ruhák meg a legjobbak, lehet rétegesen öltözködni, sálakat tenni, stb.

2020. aug. 4. 15:19
 19/53 anonim ***** válasza:
73%

Milyen jó, hogy nem vagyunk egyformák. Unalmas lenne a világ.


Azért válaszoltam igazából, hogy ezt te is megértsd, van aki csak pozitívumot lát abban ami neked kizárólag negatív.

2020. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen, ezt értem.

Azt viszont nem, hogy miért kell engem elmondania mindennek a legtöbb kommentelőnek, csak mert rosszul vagyok a nyártól.

Én nem szóltam be arra, hogy ők meg a telet utálják.

2020. aug. 4. 15:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!