Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan van olyan ember, aki...

Komolyan van olyan ember, aki ezt élvezi??

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan élvezheti bárki a nyarat, a meleget. Mi a jó abban, hogy ömlik rólad a víz, nem lehet normálisan felöltözni, hiába zuhanyzol le és mosol hajat, 10 perc múlva kezdhetnéd elölről, nem kapsz levegőt a páratartalomtól és a forróságtól, fáj a fejed, a maradék energiát is kiszívja belőled az időjárás, és a legtöbb munkahely és közlekedési eszköz még csak nem is klimatizált??

Az egész évszak egy szenvedés. Hiszen, ha hideg van, mindig fel lehet venni még egy réteg ruhát, plusz be lehet takarózni, de ilyen melegben a bőrömet már nem tudom levenni..

A strandok undorítóak, zsúfoltak, a nyaralás macerás és drága, tehát még ezek sem pozitívumok.

Fel nem tudom fogni, hogy ebben hogy lehet bármit is élvezni.



2020. aug. 4. 14:15
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
*idegbeteg
2020. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Csak a mezítlábas nők miatt szeretem.
2020. aug. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Szóval aki panelban lakik, az proli.. Köszönöm a nagyon kedves válaszokat..
2020. aug. 5. 07:45
 34/53 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ne vedd magadra, ez itt a gyakorikerdesek.hu, ahol mindenki havi nettó 1 misit keres, palotában lakik, 4 diplomája és 5 szakmája van ezért mindenhez is ért, továbbá mindenki proli, aki nem üti meg ezt a minimum szintet :)
2020. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor kövezzenek meg de én meg az esős időt szeretem. A vihart, mennydörgést, villámlást. És utálom mikor utána kisüt a nap és elkezd párologni az esővíz és meglehet fulladni a magas paratartalomtol.


Mindenki más, van aki szereti ha kint olyan mintha sütőben lenne, van aki azt ha kint olyan mintha fagyasztóba lenne. Ez van.

2020. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Utolsó, az esős időt én is szeretem. :D
2020. aug. 5. 10:11
 37/53 anonim ***** válasza:
27%
Na jó te tényleg mindenbe belekötsz kedves kérdező?!
2020. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

Kibe kötöttem bele??

Az miért belekötés, hogy egyetértettem egy kommentelővel?

2020. aug. 5. 10:17
 39/53 anonim ***** válasza:
93%

Hát mondjon bárki, amit akar, de én hosszú napok óta most éjszaka tudtam igazán egy jót aludni, mert végre volt légmozgás és egy kicsit hűvösebb a levegő miatt.

Hiába forróságban a légkondi, nappal rendben van, de valamikor szellőztetni is kell és ez általában éjszaka van. Hiába nyitva minden, a falak átmelegedve, abszolút nem tud lehűlni reggelre a lakás. Ha meg sütni, vagy főzni kell valamit hosszasabban, a légkondi sem bírja a nagy melegben.

2020. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Abszolút egyetértek, utolsó!
2020. aug. 5. 10:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!