Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan van olyan ember, aki...

Komolyan van olyan ember, aki ezt élvezi??

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan élvezheti bárki a nyarat, a meleget. Mi a jó abban, hogy ömlik rólad a víz, nem lehet normálisan felöltözni, hiába zuhanyzol le és mosol hajat, 10 perc múlva kezdhetnéd elölről, nem kapsz levegőt a páratartalomtól és a forróságtól, fáj a fejed, a maradék energiát is kiszívja belőled az időjárás, és a legtöbb munkahely és közlekedési eszköz még csak nem is klimatizált??

Az egész évszak egy szenvedés. Hiszen, ha hideg van, mindig fel lehet venni még egy réteg ruhát, plusz be lehet takarózni, de ilyen melegben a bőrömet már nem tudom levenni..

A strandok undorítóak, zsúfoltak, a nyaralás macerás és drága, tehát még ezek sem pozitívumok.

Fel nem tudom fogni, hogy ebben hogy lehet bármit is élvezni.



2020. aug. 4. 14:15
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
74%
Én csak a sötétséget szeretem. Most is a full besötétített szobában vagyok. Csak a kávémat szorongatom, nincs bekapcsolva semmi. Utálom a nappalt, éjszaka vagyok fent hétvégente. Gyűlölöm a napsütést, csak a hold világítását szeretem, meg az esőt, meg a havat és a hideget. Herótom van melegtől, a fénytől, az emberektől. Szerintem ez a normális.
2020. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, aki ugyanolyan gondolkodású, mint te, azzal egyetértesz, semmit negatív megjegyzést nem fűzöl a kommentjéhez.

Aki a te véleményedtől eltér, abba belekötsz, negatív véleményt alkotsz. Leírtam, eleve a kérdés feltevésed is egyfajta provokáció, mert mi az, hogy valaki meri egyáltalán szeretni a nyarat, mert te nem szereted. És? Ki vagy te egyáltalán? A sok milliárd ember közül egy. Hűha.. Nem te vagy a világ közepe.

És jó lenne, ha nem kötnél bele abba, akivel a véleményed nem egyezik, mert egyszer visszakézből fogsz kapni egy akkora pofont, ha a valós életben is ilyen stílusban mersz reagálni valamire, hogy csak úgy csattan.


Attól, mert neked pl. a hidegebb, téliesebb időjárás tetszik, ezért neki kell esni a másiknak, ha ő nem a telet szereti, mint te? Ez téged miért is frusztrál? Ember, menjél már pszichológushoz, vagy kapcsolj be egy relaxációs zenét a youtube-on, és meditálj, vezesd le a benned felgyülemlett feszültséget.

2020. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Miért fűznék bármi negatívumot ahhoz a kommenthez, amivel egyetértek?

És nem csak arról van szó, hogy nem szeretem a nyarat, hanem arról, hogy rosszul vagyok tőle. És manapság sajnos áprilistól októberig meleg van (persze nem mindig 30 fok, de az se normális, hogy nincs már se normális tavasz, se ősz a mi éghajlatunkon).

A stílusomat meg nem kell szeretnie senkinek sem.

2020. aug. 5. 20:12
 44/53 anonim ***** válasza:
77%

Miért is vagy rosszul a nyártól? Van valami alapbetegséged?

Vagy egyszerűen csak lusta vagy változtatni az étkezési és ivászati szokásodon? Gondolom egész évben ugyanúgy étkezel, semmit se változtatsz.

Hány kg felesleg van rajtad?

Az életképesek maradnak életben, a gyengék elhullnak. Ha nem tudsz alkalmazkodni, akkor meghalsz.


Oké, hogy abba nem kötsz bele, akivel ugyanaz a véleményed, de a többiekébe miért is?


Szüleid is ilyen alpári stílusban szoktak kommunikálni? "Jó" példát mutattak neked, gratulálok nekik.

2020. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Pánikbeteg vagyok, azon kívül más betegségről nem tudok.

Nyáron kevesebbet eszem.

Annyira sok felesleg nincs rajtam, hogy az ekkora gondot okozzon.

Hát köszi..

Mert jól esik kiadni a frusztrációt, illetve szeretek vitatkozni.

A szüleimet kérlek hagyd ki ebből.

2020. aug. 5. 21:18
 46/53 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon undorító dolog másokon levezetni a feszültségedet. Erre jó például a sport, meditálás, hogy ne árts másnak és levezesd a fölösleges feszültségedet.

És mi lenne, ha egyszer rajtad vezetnék le mások a frusztrációikat? Tetszene neked?


A pánikbetegséggel meg fordulj szakemberhez, hogy meggyógyulj.

De a nyártól miért is kell, hogy kijöjjön a pánikbetegséged? Mitől is félsz?


Látod, én megmondtam, hogy menj pszichológushoz, komoly mentális problémáid vannak. És ezt úgy írtam neked, hogy nem is tudtam konkrétan a betegségedről.

2020. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Megszoktam, hogy rajtam vezetik le.

Járok szakemberhez.

Pont azért váltja ki a nyár, mert gyűlölöm a meleget.

Nagyon kedves vagy, hogy "komoly mentális problémákat" emlegetsz..

2020. aug. 5. 21:30
 48/53 anonim ***** válasza:
49%

Aham, mivel életképtelen vagy kiállni magadért, hogy mások ne rajtad vezessék le a feszkót, ezért lesüllyedsz az ő szintjükre, és ezért te is ugyanezt csinálod másokkal. Gratulálok, nagyon "értelmes" vagy.


Tanuld meg kordában tartani a frusztrációdat és találj valami feszültséglevezetőt magadnak.


Igen, komoly mentális problémával küzdesz, ha így viselkedsz, mint amit itt produkálsz. Kár tagadni és kifigurázni. Fogadd el.


Anyád még nem vágott szájon téged, ha így viselkedsz előtte?

2020. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
0%
#42 pacsi, toltál igazad van!
2020. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
33%

Aztmondja szeretek vitatkozni😂😂

Pár sorral előrébb meg pattogtál egy olyannak aki elmondta hogy mindenbe belekösz..

Szégyen :D

2020. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!