Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó dolog egy munkahelyen...

Bunkó dolog egy munkahelyen privát céges karácsonyt szervezni egy klikknek (csak ők és senki más)?

Figyelt kérdés

Lefoglalják az egyik irodát terítő fények tányérok süti üdítő stb. de csak ők mehetnek be, mindenki másnak takarodj a neve!

Ennél gusztustalanabbul lehet kommunikálni azt hogy mi egy klikk vagyunk, egymásért mindent de mindenki más le van szarva?


Meg eleve az is micsoda, hogy ők lefoglalnak egy irodát lényegében magáncélra? Övék a cég talán? Akkor én is lefoglalhatok egy irodát amire nekem tetszik és odacsődíthetem a havercsávókat?


Nem gusztustalan ez?

Az meg eleve nem érthető a főnök aki tud erről miért hagyja.


2020. dec. 10. 08:10
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy bánt a dolog, különben nem őrjöngenél, hanem rájuk se bagóznál. Látod, őket te nem érdekled és nem is foglalkoznak veled - nagyon helyesen.
2020. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
86%

Ülj le és nagy levegővételt követően kérdez meg magadtól: Biztosan jól csinálom amit csinálok? Szeret a környezetem? Akár lehet hogy én is ott lehetnék?


Lehet egy kissebb merengés jót tenne meged

2020. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
88%
Továbbra sem értem. Ha tied a cég, vagy az iroda, tiltsd meg nekik, ha nem, akkor meg milyen alapon szólsz bele?
2020. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
86%
Ha a főnök megengedte, te amúgy se mennél, akkor meg mi a f###szt zavar???? mert ha más kollégádat bántja aki szívesen részt vett volna benne zavarja és szóváteszi, azt megértem. De neked akkor mi közöd az egészhez? És amúgy is honnan tudod, hogy a főnökkel mit hogy egyeztek meg? Balázs, Balázs... feleslegesen idegeled magad megint a semmin.
2020. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kerestek meg annak okán, hogy szeretnél-e részt venni ezen a bulin és anyagilag sem járulsz hozzá ahhoz, hogy részt vehess egy ilyenen, akkor semmi okod arra, hogy ekkora jelenetet csinálj ebből az interneten. Az elvi lehetősége meg van annak, hogy te is szervezz egy hasonlót olyan emberekkel, akiknek van oda bejárásuk és jelentenek is neked valamit. Ha megtehették, hogy a cégen belül megejtsenek egy ilyet, arról nyilvánvaló, hogy tud legalább egy olyan ember, akinek van ebbe beleszólása. Innentől kezdve semmi közöd ahhoz, hogy ezt megtehetik, megteszik olyan emberek, akik alkalmasak erre szociálisan. Az irigységgel óvatosabban bánnék egy kicsit a helyedben, mert egy óvatlan pillanat le fognak "kínaizni" páran, miközben szemközt röhögnek, - olyan sárga vagy az irigységtől.
2020. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az is baj ha nem hívnak meg meg az is baj ha meghívnak. Ha én lennék a cégvezetõ és céges bulit szerveznék, téged tuti elhajtanálak a francba, hogy otthon mérgezd a levegõt. Elmezavaros.
2020. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy itt prezentálod magad, nem hiszem, hogy épeszü ember téged valahova is meghívna önszántából. Pláne ha mindenhez ilyen idegbeteg aggresszivként állsz hozzá.
2020. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Az nem bunkó dolog, hogy te évek óta szapulod a főnököd, a munkahelyed és a kollégáid egy anonim oldalon? Ahelyett, hogy állandóan fennakadnál olyan dologokon, amihez nincs is igazán közöd, inkább a saját sorsodat rendeznéd. Csoda, hogy még nem haltál meg agyvérzésben. Nem is értem hogy visel el bárki a munkahelyeden, mert egy ilyen rosszindulatú, bomlasztó emberrel nem szívesen van egy légtérben senki az tuti.
2020. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

"nem is értem hogy visel el bárki a munkahelyeden"


Megoldás.

A/4-es papír ráírva: felmondás. Kifizetik nekem ami jog és törvény szerint jár (majdnem 20 év folyamatos munkaviszony) kiperkálnak mindent egyben ahogy egy korrekt nem csaló helyhez illik(hahhaha... na azt megnézem!!) és MÁSNAP itt se vagyok!!

rajtam nem múlik!

Fizessenek és megyek.


Ellenvetés?

2020. dec. 10. 14:17
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel a nyomorod. A kollégáidat se érdekli, ezért ünnepelnek nélküled.


Miért foglalkozol olyanok jókedvével, akik rád se bagóznak? :)

2020. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!