Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó dolog egy munkahelyen...

Bunkó dolog egy munkahelyen privát céges karácsonyt szervezni egy klikknek (csak ők és senki más)?

Figyelt kérdés

Lefoglalják az egyik irodát terítő fények tányérok süti üdítő stb. de csak ők mehetnek be, mindenki másnak takarodj a neve!

Ennél gusztustalanabbul lehet kommunikálni azt hogy mi egy klikk vagyunk, egymásért mindent de mindenki más le van szarva?


Meg eleve az is micsoda, hogy ők lefoglalnak egy irodát lényegében magáncélra? Övék a cég talán? Akkor én is lefoglalhatok egy irodát amire nekem tetszik és odacsődíthetem a havercsávókat?


Nem gusztustalan ez?

Az meg eleve nem érthető a főnök aki tud erről miért hagyja.


2020. dec. 10. 08:10
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
77%

#39

Felteszem engedélyt kaptak a főnöktől, így nem, nem szegtek szabályt. Ha szeretnél te is összeülni másokkal (bár úgyse, hiszen mindenkit gyűlölsz ott) akkor beszélj a főnökkel.

2020. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
82%
Szóval olyanoknak dolgozol, és termelsz profitot, akiket gyűlölsz, de nem mondasz föl, mert miért is? Három havi bér? Szerinted azt ők megérzik? Hülyék lesznek felmondani neked, ha valaki olyan marha, hogy minimálbérért gürcöljön nekik, míg ők zsebre teszik a valódi összeget. Ezért nem mondanak föl, nem három havi bér miatt. :DD Mert nem találni minden utcasarkon egy ilyen hülyét.
2020. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

" Mert nem találni minden utcasarkon egy ilyen hülyét."


tavasszal ment el kettő ember kb egyidőben. 1 hónap nem telt el és van helyettük új, ugyanannyiért. Na?


Ha én elmennék, 5 perc alatt lenne 20 másik a helyemre főleg most.


Ezért is kérdem: ha útban vagyok valakinek, hát felmond, kifizet, és MÁSNAP már nem megyek.


CSAK RAJTA MÚLIK! perkáljon és agyő már itt se vagyok!

És 20 másikat talál a helyemre holnapra.

MI az akadály?

2020. dec. 11. 08:11
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy ok nélkül elbocsátani valakit kvárs nem olyan egyszerû mint ahogy elképzeled. Nyilván ki lehet mindenféle okot találni csak ki az a hülye, hogy megkockáztassa a munkaügyi pereskedést. Felnõtt létedre tudhatnád, hogy csak úgy szimpi/nem szimpi alapon nem lehet és nem is fognak senkit sem elbocsátani.
2020. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

"Felnõtt létedre tudhatnád, hogy csak úgy szimpi/nem szimpi alapon nem lehet és nem is fognak senkit sem elbocsátani."


Ezer és ezer okot lehet kreálni ami ugyan full kamu, na de papíron megáll. Szerinted a céges jogász (mert olyan is van) nem tudná megoldani??


Mondok kapásból két okot

a) megszűnő munkakör

b) minőségi csere -én két nyelven tudok, de a cég felvesz olyat aki 3 nyelven tud


Mindkettő kamu ok, de papíron megáll! KÖss bele.

2020. dec. 11. 16:22
 46/53 A kérdező kommentje:
Meg eleve itt pár hozzászólással előbb komplett baromnak állítottak be. Hát egy komplett barom napi munkájában napi szinten 100 hibát lehet találni nemde? és simán el lehet küldeni fegyelmivel akár? nemde?
2020. dec. 11. 16:25
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi probléma.

Múzeumban dolgozok, minden karácsonykor lefoglalunk egy műtermet a részlegem dolgozó kollégáimmal és ott karácsonyozunk.

2020. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
87%

#46


Most mi a francot erőlködsz és térsz el az eredeti kérdéstől?

Teljesen nyilvánvaló, hogy a cégnek nem áll érdekében elküldeni, de ettől még a kollégáid utálhatnak mint a szart és ezt minden rendelkezésükre álló eszközzel ki is mutatják.

Még azt sem mondhatod, hogy te viszont tojsz erre, mert ez a kérdésed és az előző 200 is azt bizonyítja, hogy a fene megesz miattuk.

Vagy szó nélkül fogadd el, vagy változtass, de most már ne untasd a nyűglődéseddel itt azt, aki mit sem sejtve, jóhiszeműen elolvassa a dolgaidat!

2020. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem te lehetnél egy új karakter, az "antiszociális ecetes uborka" reklámarca.

De komolyan, nevetségesen és iszonyú gyerekes ahogy itt vergődsz. Nem is értem, hogy mi is a problémád?

A földtől az égig pattogsz a sárga irigységtől, hogy pár kollégád jól meri érezni magát, és egy pici bulit tartanak együtt. Erre később kijelented, hogy ha meghívtak volna se mentél volna el, mert hát rohadjanak a bulijukba bele.

Zsigerből gyűlölöd az összes kollégádat, közben meg vérig vagy sértve, ha téged kihagynak valamiből.


Haver, kezeltesd magad, mert nem vagy százas az fix. Ilyen világfájdalmas, besavanyodott éretlen bunkót én még soha nem láttam, már ha igaz, amit írsz.

2020. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy te egy dolgozó ember vagy, kérdező.

Ilyen hisztit meg durcáskodást levágni, tisztára mint egy neveletlen 6 éves gyerek, aki épp nem kapott meg egy csokit a boltban, és emiatt a földhöz veri magát üvöltve.

Amilyen kisugárzásod és hozzáállásod van, pluszba még aggresszív is vagy meg bunkó is, én már azt is megérteném teljesen, ha a céges buliba mindenkit meghívtak volna, csak téged nem. Ezek után már az is teljesen jogos lenne. Kell a francnak a közelben ilyen mérgező szociopata.

2020. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!