Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó dolog egy munkahelyen...

Bunkó dolog egy munkahelyen privát céges karácsonyt szervezni egy klikknek (csak ők és senki más)?

Figyelt kérdés

Lefoglalják az egyik irodát terítő fények tányérok süti üdítő stb. de csak ők mehetnek be, mindenki másnak takarodj a neve!

Ennél gusztustalanabbul lehet kommunikálni azt hogy mi egy klikk vagyunk, egymásért mindent de mindenki más le van szarva?


Meg eleve az is micsoda, hogy ők lefoglalnak egy irodát lényegében magáncélra? Övék a cég talán? Akkor én is lefoglalhatok egy irodát amire nekem tetszik és odacsődíthetem a havercsávókat?


Nem gusztustalan ez?

Az meg eleve nem érthető a főnök aki tud erről miért hagyja.


2020. dec. 10. 08:10
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

"Zsigerből gyűlölöd az összes kollégádat,"


Nem az összeset. Van akit csak egyszerűen levegőnek nézek, semmire tartok.

És van akit gyűlölök.

Szeretni senkit se szeretek, na de hát ez állítólag munkahely ide nem szeretni járunk.

2020. dec. 13. 08:34
 52/53 Micimacko67 ***** válasza:

Ezen remek helyen mi a beosztásod kérdező?

Magán vagy állami cég?

2020. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

önkormányzati cég így se nem állami se nem magán. amolyan senkiföldje, hatalmi alapon kinevezett pártkáder vezetővel, aki egy akkora nulla hogy versenyszférás helyen udvarsöprőnek se vennék fel de itt vezető mert valakinek a valakije.


körülötte ott az általa odagyűjtött hasonló minőségű slepp, a seggnyalók pincsikutyák gyűlekezete. És van a másodrétegű slepp, a mindennek az alja-ők a slepp sleppje, a seggnyalók seggnyalói.


miért hányadékabbak ők mindenkinél? Mert míg a főnök seggnyalóinka jól jövedelmez a seggnyalás, addig a slepp seggnyalóinak voltaképp semmit se hoz a seggnyalás-még nyalnak.


Na ők a szar szarjai.


És vannak az összes többiek. Ide tartozom én is. Akik nem nyalnak akik csak vannak.


Leírtam a helyet?


Annyit mondok róla hogy ha ez a hely piaci viszonyok közt kéne helytálljon, hát 1 hónap alatt bezárna.

de így az állam csecsén lógva 30 éve megyeget.

Főnököstől seggnyalóstól pincsikutyástól.

2020. dec. 13. 08:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!