Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó dolog egy munkahelyen...

Bunkó dolog egy munkahelyen privát céges karácsonyt szervezni egy klikknek (csak ők és senki más)?

Figyelt kérdés

Lefoglalják az egyik irodát terítő fények tányérok süti üdítő stb. de csak ők mehetnek be, mindenki másnak takarodj a neve!

Ennél gusztustalanabbul lehet kommunikálni azt hogy mi egy klikk vagyunk, egymásért mindent de mindenki más le van szarva?


Meg eleve az is micsoda, hogy ők lefoglalnak egy irodát lényegében magáncélra? Övék a cég talán? Akkor én is lefoglalhatok egy irodát amire nekem tetszik és odacsődíthetem a havercsávókat?


Nem gusztustalan ez?

Az meg eleve nem érthető a főnök aki tud erről miért hagyja.


2020. dec. 10. 08:10
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
70%

#29

És mennyi az a pénz?

Mert vesd fel ezt az alternatívát a kollégáidnak, szerintem 5 perc alatt össze fogják dobni!

2020. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 Micimacko67 ***** válasza:
90%

Van ellenvetés...

Te vergődsz itt kérdező, add be te a felmondásod...

Már nincs is problémád...

2020. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
54%

#31

Juj, és tényleg. :D A kérdezőnek én komolyan fizetnék, ha ezen múlna, hogy többé ne lássam.

2020. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
93%

Akkor mondjál fel. Mi tart vissza?

Süt az írásodból, hogy zsigerbõl gyûlolsz mindenkit a munkahelyeden (és igen ezt a hülye is érzi meg látja még akkor is ha csak magadban puffogsz), mindenkit fikázol egy anonim oldalom aztán most vergõdsz mert majd megöl az irigység, hogy pár kollégád jól meri érezni magát, és xarnak rád magasról.


Mellesleg szerintem te ugysnaz a gyogyós vagy aki régebben olyan kérdést írt ki, hogy mindenkit meghívtak vmi osztálybulira csak téged nem. Ott is ugyanezt az okádék megnyilvánulásodat adtad elõ. Vagy kamu sztorikat találsz ki, vagy komoly gondok vannak veled agyilag.

2020. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

"Akkor mondjál fel. Mi tart vissza?"


Már miért mondanék fel ÉN???? Mondjanak fel nekem és fizessék a 3 havi átlagbérnek megfelelő végkielégítést meg a 60 napi fizetett felmondási időt. ezt az 5 havi bért egyben leperkálják nekem ,írnak egy papírt és itt se vagyok!!


Mi az akadálya? De ÉN SOHA NEM FOGOK felmondani. Magamtól SOHA!!!!!!!!!

2020. dec. 10. 14:43
 36/53 A kérdező kommentje:

"és igen ezt a hülye is érzi meg látja még akkor is ha csak magadban puffogsz"


Hát remélem is hogy látják!!! Nagyon nagyon remélem!!! De volt itt nem egy ember akinek nyíltan szavakban nem válogatva a képébe nyomtam mit gondolok róla.

És tanulság: ezek egyike sincs itt már. ÉN igen!

Nem érdekes?

2020. dec. 10. 14:45
 37/53 A kérdező kommentje:

"szerintem 5 perc alatt össze fogják dobni!"


ezek a szar retkek? Ezek? na addig álljál te fél lábon míg ezekből 5 ft-ot is kiszedsz bármire.

2020. dec. 10. 14:46
 38/53 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, téged miért zavar, ha pár munkatársad összeültek ünnepelni? Semmilyen szabályt nem szegtek meg és még csak nem is kedveled őket. Akkor nem mindegy?
2020. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

" Semmilyen szabályt nem szegtek meg "


Én is összeülhetek pár haverral a cég épületében persze munkaidőben? Nekem is szabad? Vagy csak a főnöki farokszopkodóknak jár ez, nekem nem?

2020. dec. 10. 14:51
 40/53 anonim ***** válasza:
83%
Jézus...olyan vagy mint egy totyis gyerek. Zöldül a fejed az irigység miatt, és rögtön kijelented, hogy nem is mennél el akkor sem ha hívnának, rohadjanak csak körbe. Mint valami durcás kisgyerek.
2020. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!