Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kialakítani...

Hogyan tudnám kialakítani magamnak,hogy teljes érzelmi, anyagi szabadságom legyen ? Ezt akarom elérni, senkitől és semmitől nem akarok függni, sem a magánéletben, sem a munkahelyen !

Figyelt kérdés
Nekem senki ne mondja meg, mit tegyek, senki ne adjon ki nekem ukázokat, nem kell kéretlen tanács! Egy önálló, autonóm ember vagyok és senki nem uralhat le engem és nyomhat el !!! Akinek nem tetszik, azt FELPOFOZOM !!!!!

2020. dec. 30. 20:59
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

40: Aki mondja másnak...


Legyetek ti is szabadok és függetlenek, ne hagyjátok, hogy bárki is leuraljon, maga alá gyűrjön titeket, ha mégis megtenné, vágjátok pofán egy féltéglával !

2020. dec. 30. 22:04
 42/56 anonim ***** válasza:
100%

Én így csináltam-

20 évesen fedeztem fel egy piaci rést.Volt egy kis pénzem tényleg nem sok és belefektettem.Évekig nem vettem ki belőle 1 forintot sem mert mellette dolgoztam 25 éves koromig.Ekkor kiléptem a munkahelyemről és főállásban kezdtem el csinálni a vállalkozást,majd terjeszkedni.30 évesen vettem meg az első lakásomat,nagyot szép helyen.Külföldi nyaralások,szép autó,szép család,gyerek.Voltak hullámvölgyek pár évben,de mindig a magam ura maradtam.Aztán 19ben történt velem egy súlyos baleset,a céget nem tudtam személyesen irányítani jó ideig,plusz a felépülésem olyan hosszadalmas és költséges volt,hogy szinte minden megtakarításomat felette.

De felépültem és újult erővel optimistán tértem vissza 20 februárjában....

Márciusban meg jött a covid és pár hónap leforgása alatt csődbe rakta ennyi év munkáját.

Úgyhogy most alkalmazott vagyok én is.De szerintem csak az tud hatékonyan és eredményesen vezetni,irányítani,parancsolni,szervezni,aki engedelmeskedni is tud.

2020. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Érdekes amúgy, hogy itt nyíltan leelmebetegeznek engem. Pedig csak leírtam, hogy szabad és független, autonóm ember akarok lenni. Elég volt a szolgalelkűségből ! Aki szolga akar lenni, nyugodtan maradjon az. Biztos tipikusan az elmebetegezett le engem, aki a munkahelyén gyáva nyúl, vagy ő is olyan agresszor bunkó, akik miatt ennyire kikeltem magamból.
2020. dec. 30. 22:21
 44/56 anonim ***** válasza:
42: abszolút reális, amit leírsz. És a konklúzióra is adok 5 csillagot. :)
2020. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Szerintem ez fontos dolog. Biztos sok ember él bántalmazó kapcsolatban, ahol el van nyomva, vagy munkahelyen, ahol a főnök/kollégák kikészítik. Sajnos én is találkoztam ilyen agresszor emberekkel..
2020. dec. 30. 22:26
 46/56 anonim ***** válasza:
56%
Azért elmebetegeznek le, mert nevetséges, ahogy itt hőbörögsz. Valószínűleg valami nyomorult beosztásban fogsz gürcölni a főnökeidnek, amíg nyugdíjba nem mész.
2020. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Én meg azt mondom nekik, szálljanak szembe az agresszorral, vágjanak vissza keményen !
2020. dec. 30. 22:27
 48/56 A kérdező kommentje:
46: Senkinem sem fogok GÜRCÖLNI !!!!! Nekem ne parancsoljon senki.!!!!!
2020. dec. 30. 22:28
 49/56 anonim ***** válasza:
46: én úgy képzelem el, hogy vértolulásos vörös fejjel pattog, mint a birkasz.r a bükkfapadlón... :-D
2020. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
49! Szerintem csak szórakozik. A valóságban nem merne önállósodni, nem is akar, csak provokálni szeretné az embereket.
2020. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!