Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kialakítani...

Hogyan tudnám kialakítani magamnak,hogy teljes érzelmi, anyagi szabadságom legyen ? Ezt akarom elérni, senkitől és semmitől nem akarok függni, sem a magánéletben, sem a munkahelyen !

Figyelt kérdés
Nekem senki ne mondja meg, mit tegyek, senki ne adjon ki nekem ukázokat, nem kell kéretlen tanács! Egy önálló, autonóm ember vagyok és senki nem uralhat le engem és nyomhat el !!! Akinek nem tetszik, azt FELPOFOZOM !!!!!

2020. dec. 30. 20:59
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Semmilyen cuccot nem szedek. Nem lesz párkapcsolatom, mert a magánéletemben nem vagyok hajlandó alárendelni magam senkinek. Lakótársat sem akarok, hogy osztozkodjak, saját lakás kell, nem kerülgetek senkit az biztos.. És egy paprikafejű főnök se hiányzik, ha pofázni mer nekem, vagy ordít velem, vagy ki akar készíteni és terrorizál engem, esküszöm ráborítom az asztalt.
2020. dec. 30. 21:14
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tuti ötletem. Csöves legyél. Senkitől és semmitől nem függsz pont ahogy akarod.
2020. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
És senkinek sem fogom alárendelni magam. Aki megpróbál alágyűrni engem, keservesen megbánja. Velem nem lehet ezt csinálni !
2020. dec. 30. 21:15
 14/56 anonim ***** válasza:
83%
De kár, hogy bezárt az OPNI! :-DDD
2020. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
És mégis miből tervezel megélni? Munka nem, főnök nem, bárki nem, bármi nem, de lakás az KELL. Te vagy egy 13 éves kishülye vagy, esetleg valami komoly bajod van, vagy tényleg tolsz valami cuccost. Kár tovább rád a betű. A többieknek is ezt javaslom.
2020. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim válasza:
100%
Akkor költözz egy lakatlan szigetre ahol egyedül kell mindent megoldanod, nincs függőség csak magadtól. Értem én hogy elég a munkahelyi zsarnokoskodásból, meg h van egy ország aminek a szabályait kell követni, de akkor hogy akarsz élni? Minden csodás társas kapcsolat, állatok nélkül, ami örömet és boldogságot ad. Hát ne legyen családod búj el vhová, de az milyen élet.
2020. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem akarok senkitől se függni, miért lennék elmebeteg vagy egy hülyegyerek ?? Olyan nagy baj az, hogy nem akarom, hogy mások terrorizáljanak engem ?
2020. dec. 30. 21:20
 18/56 anonim ***** válasza:

Mivel terrorizálnak téged most és kik....??


Azzal, hogy agyhalott vagy?

Az csak ténymegállapítás, nem terror. :-D

2020. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
Ez egy létező probléma. Igenis vannak zsarnok emberek !
2020. dec. 30. 21:22
 20/56 A kérdező kommentje:
Akkor is szabad leszek és független leszek, ha nektek nem tetszik. Nektek meg sok sikert az élethez! Szolgák, cselédek...
2020. dec. 30. 21:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!