Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kialakítani...

Hogyan tudnám kialakítani magamnak,hogy teljes érzelmi, anyagi szabadságom legyen ? Ezt akarom elérni, senkitől és semmitől nem akarok függni, sem a magánéletben, sem a munkahelyen !

Figyelt kérdés
Nekem senki ne mondja meg, mit tegyek, senki ne adjon ki nekem ukázokat, nem kell kéretlen tanács! Egy önálló, autonóm ember vagyok és senki nem uralhat le engem és nyomhat el !!! Akinek nem tetszik, azt FELPOFOZOM !!!!!

2020. dec. 30. 20:59
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

De akkor minek írtad ki a kérdést, ha te már eldöntötted...???


:-DDDDDDDDDDDDDDD

2020. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Vannak zsarnok emberek, meg vannak normális emberek is. Utóbbiak túlnyomó többségben.


Az alkalmazkodás nem jelent alárendelődést, becsicskulást, meg nem tudom mit. Nélküle nagyon megnehezíted a saját életedet.


Sok sikert neked is, bár féltelek.

2020. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Én is valamennyire szeretnék független lenni másoktól. De be kell látnom nekem is és neked is hogy ez csak részben valósulhat meg teljesen nem kivéve ha csöves vagy (ahogy írtam) vagy egy világvégi szigetre költözöl. Acél legyen inkább az hogy MINÉL KEVESEBB dologtól és embertől függj, a nullát nem vagy csak hatalmas áldozat árán (amit fentebb írtam) értheted el, lecsökkentheted a függőségek számát.
2020. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim válasza:
100%
Ez csak vicc amit írsz, talán egy álomvilágába akarsz tartozni, a való életben vannak jogok kötelezettségek, és el kell ezeket fogadni, attól még lehet szép és független életed. Munkahelyet bármikor változtathatsz, barátokat bármikor cserélhetsz, de azért te sem gondolod komolyan ezt az egészet. Jó témát hoztál fel mert visszaírnak neked, végre nem egy covidos téma, de azért ne told túl.
2020. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Legyél remete, költözz ki az erdőbe, ott nem kell senkihez se alkalmazkodnod!
2020. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. dec. 30. 21:29
 27/56 A kérdező kommentje:
Tudjátok, mind rabszolgák vagyunk, tetszik nektek vagy sem. Mert ez egy rohadt, aljas világ. Rabszolgatartó gennyláda társadalom. És egy csomó rohadék zsarnok emberrel. Világforradalom kellene, hogy végre fellázadjanak az emberek azellen, hogy rabszolgasorba taszítják őket és kizsigerelik a munkában.
2020. dec. 30. 21:32
 28/56 anonim ***** válasza:
Üdv a Az Új világrendben.
2020. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
De én biztos nem fogom hagyni, hogy más zsarnokoskodjon velem a magánéletben, vagy a munkahelyen.
2020. dec. 30. 21:37
 30/56 anonim ***** válasza:
Megkaptad a tanácsot: menj ki remetének az erdőbe! :-DDD
2020. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!