Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kialakítani...

Hogyan tudnám kialakítani magamnak,hogy teljes érzelmi, anyagi szabadságom legyen ? Ezt akarom elérni, senkitől és semmitől nem akarok függni, sem a magánéletben, sem a munkahelyen !

Figyelt kérdés
Nekem senki ne mondja meg, mit tegyek, senki ne adjon ki nekem ukázokat, nem kell kéretlen tanács! Egy önálló, autonóm ember vagyok és senki nem uralhat le engem és nyomhat el !!! Akinek nem tetszik, azt FELPOFOZOM !!!!!

2020. dec. 30. 20:59
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

50: hát persze!


Aki az ilyesmit komolyan gondolja, az nem egy anoním oldalon pattog és hörög, hanem már konkrét ötletekkel belevágott a megvalósításba.

2020. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondolom. És azon dolgozom, hogy meg is valósítsam ezt !
2020. dec. 30. 23:03
 53/56 anonim ***** válasza:
Taníts minket, mester! Hogy kell csinálni???
2020. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

#53

De hiszen már tudjuk: ne hagyd, hogy parancsoljanak neked, és legyen nálad féltégla.

2020. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Te sem vagy komolett. Hisztizel? Hány éves vagy? Lány vagy?
2021. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
December óta lenyugodtál végre?:D
2021. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!