Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/158 anonim ***** válasza:
88%

5-ös, de egy cukipofa vagy! :D


Én olyanokat szoktam általában elképzelni, amiket még nem sikerült feldolgoznom. Például ha valaki utál, elképzelek egy szitut, amiben megkedvel. Vagy jól kiosztok a munkahelyemen pár embert, amit nem tehetnék meg.

Régebben volt egy plátói szerelmem, sem ő, sem én nem közeledhettünk egymáshoz, rendszeresen elképzeltem hogy egy tehetségkutatóban éneklek ország-világ előtt, mindenki megigézve hallgat engem, szuper előadást adok, ő pedig szerelmes, büszke szemekkel néz rám.


Van 2 kínai színész, akikért elképesztően rajongok, elképzeltem ahogy egy szállodában dolgozok, és találkozom velük. Azt hiszik itt nálunk senki nem ismeri fel őket, azért is jöttek ilyen messzire, de én odamegyek hozzájuk, és meghajolok előttük, mint ahogy náluk szokás, elmondom, hogy mennyire imadom őket, és autogrammot kérek, aztán összehaverkodunk.

2021. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/158 anonim ***** válasza:
80%
5-ös vagyok, köszönöm az elismerést :D
2021. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/158 anonim ***** válasza:
91%
Mostanában sokszor elképzelem, hogy az emberiség már egy sokkal fejlettebb szinten áll, ahol nem szennyezük a környezetet, a vizeink, folyók, tavak olyan tiszták, hogy inni lehet belőle, nem szemetelünk, a nagyvárosok tele vannak zölddel, a szegénységet és a mélyszegénységet az egész bolygón felszámoltuk, mindenhol béke van, nincsenek háborúk, az emberek intelligensek, és olyan stílusban beszélünk egymással, mint a Star Trek-ben.
2021. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/158 anonim ***** válasza:
95%

Én azt szoktam elképzelni, hogy a saját lakásomban egyedül élek egy mentett kutyával. A lakás a saját ízlésem szerint van berendezve. Vagy egy jó kis állásom, pénzem, nyugalomban élek, senki nem b.sztat, nincs stressz és jól nézek ki.

Egy ilyen élettel elégedett lennék.

2021. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/158 anonim ***** válasza:
98%

Hogy a plátói szerelmem úgy érez irántam, mint én őiránta, és együtt nevelhetjük a gyerekét.

16L

2021. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/158 anonim ***** válasza:
100%

Én arról álmodozom, hogy vagy Norvegiában vagy valami skandináv országban (esetenként van hogy a Mátrában) élek egy fa házban, önellátóan saját műteremmel ahol végre van elég helyem nagy képeket is festeni. Nagy álom lenne számomra ha kitudnám egy kicsit vonni magamat a társadalomból.


Aztán a kicsit realistább álmom az hogy megcsinálom tök szépen az erkélyünket meg csinálok a lakásban magamnak egy kis sarkot fésülködő asztallal a falon egy fali ora tokba helyezet antik porcelán babával meg preparált denevérrel stb.


Valamint nagy vágyam hogy lehessen egy agaram de van egy idős cicám szóval amig ő él (remélem még sokáig velem marad egészségesen) addig tuti, hogy nem fogadok örökbe agarat.

2021. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/158 anonim ***** válasza:
98%

Szeretek elképzelni magamról egy sokkal jobb verziót, mint például hogy viccesebb, csinosabb, okosabb vagyok, hogy sok barátom van és tipikus sorozatbeli főszereplő lány életem. Azt hiszem, túl sok sorozatot nézek. :D Emellett sokat ábrándozok róla hogy egy korrekt, a munkáját jól végző, esetleg elismert ügyész vagyok (ez az álommunkám). De az ügyész mellett sok más munkáról álmodoztam régebben, mikor még más munkák vonzottak: például hogy egy közkedvelt író vagyok, akár külföldön is.

Mikor kisebb voltam sokat álmodoztam arról is hogy találkozok a kedvenc sztárjaimmal, ők pedig belém szeretnek, aztán boldogan élünk. :D arról is gyakran álmodoztam, hogy gazdag leszek, mert rengeteg jó dolog van, amire költeni lehet és szeretnék is: a családomat anyagilag kisegíteni, menhelyeket, beteg gyerekeket segíteni, stb. Persze egy tengerparti házra, ruhákra, ilyesmikre is szívesen költenék belőle.

Most viszont már sokkal reálisabb álmaim vannak szerintem, a legnagyobb, hogy egy boldog családom legyen, egy olyan munkám amit szeretek, és a szeretteim velem együtt boldogak legyenek. Amiről még szintén rengeteget álmodozok hogy bejárom a világot, ez szinte kiskorom óta óriási vágyam, vagy hogy legalábbis rengeteg helyre eljussak, önerőből, és anyukámat is eltudjam vinni magammal sok helyre, először is Disneylandbe, mert régóta szeretne oda elmenni. :)

2021. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/158 anonim ***** válasza:
93%

Telitalálattal nyerek a lottón!


Hetente....


Életem végéig! :D :D :D

2021. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/158 anonim ***** válasza:
61%
Le-fel, es szet pofozni a gyakori cenzorait , moderatorait.
2021. márc. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/158 anonim ***** válasza:
85%

milliárdos vagyok,

szuperképességem van,

ninja vagyok

vicces vagyok

a távoli jövő különböző változataiban élek, ahol az akkori nemzedék a ma hibáinak következményeit szenvedi éppen

2021. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!