Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/158 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt.
2023. jan. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/158 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok én troll, csak bemutattam, miről szoktam álmodozni. Szeretek kreatív bemutatókat tartani, ahol lehetséges. Mert arról álmodozok, hogy megadok mindenkinek mindent, úgy, ahogy az igazságos. De a dicsőség az Úré és nem az enyém. Ő tesz mellettem majd tanúbizonyságot, amikor azt jónak látja.
2023. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/158 anonim ***** válasza:

#90: Akkor ki kell mennem a telekre, mert már kész kell legyen...


#89

2023. febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/158 anonim ***** válasza:

sz, bizony mondom, ugyanannyit nyeresz a szelvénnyel, mint amennyit az építkezéseden. Ímé a szám tulajdonosa: kinek neve János. János Odaátról küldi át a jeleket, és mint most is megtisztítja az utat. János jó. Légy olyan, mind János, csak ne add magad alku tárgyává szép asszonyoknak a király előtt, mert elvesztheted a fejed, ha peched van. Ám mekkora úr ez az ember, ha ezelőtt a Királynak. Bizony mondom Ő építheti meg az utakat, ha Odaát. Ideátra üzeni: 16 14 41 51 61. Meg az, amit az előbb adtam:

16 41 44 54 64

Ezek János számai. Megtennéd ?De mivel János halott, akkor légy jó a szám megálmodójához és a 10%-al támogasd meg János hátramaradt családját. 8 gyereke is volt.

2023. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/158 anonim ***** válasza:
#94: Te tényleg valami szektás agymosott vagy... Hogyan nyernék ugyanannyit? A lottón nyerek pénzt, 10-100 milliós nagyságrendben, az építkezéssel kiadok... és ki az a János? Keresztelő Szent Jánosra gondolsz vagy valaki másra? Milyen szempontból legyek olyan mint János? Ne adjam magam nőknek, de azért csináljak 8 gyereket? Vagy esetleg legyek halott?
2023. febr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/158 anonim ***** válasza:

János Pünkösdkor ment el. Ő már Odaát van. jó munkás ember volt. Míg életében megálmodta a lottószámokat: 16-41-44-54-64 Azt mondta, egészen bizonyos, hogy ezeket a számokat kihúzzák, ám azt nem tudta ő sem, hogy melyik hétvégén, ám szívesen megosztotta bárkivel a számokat. János jó barát. Néha üzen Odaátról. Odaátról jobban rálátni erre a világra. Ott a másik számsor, amit most húznak ki: 16-14-41-51-61.

Bizony ezelőtt az élet előtt János fejét vesztette az asszonyok miatt, nem volt gyermeke. Ezt az életét ráadásba kapta, melyben az asszonyok vesztették fejüket János miatt. Így lett neki 8 gyermeke. De Jánosnak pünkösdhétfőn lejárt az ideje, már Odaát van. De visszaüzen ide hozzánk.

A számokkal nyerhetsz a lottón, de egész biztos, hogy nem egyedül viszed el a főnyereményt. A 10 %-ot, pedig ne nekem add, hiszen én is elviszem a főnyereményt, hanem János gyermekeinek add. Amikor kihúzták a számokat, majd keress meg és én megkeresem, megmutatom neked János hátramaradt gyermekeit.

2023. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/158 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor sajnálom nagyon, hogy bezárták a Lipótmezőt.
2023. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/158 anonim ***** válasza:
71%

Áh, két éve önként bevonultam a pszichiátriára. Ott megállapították, hogy erős a hitem. Két hét alatt kiürítettem a szávaimmal a zártosztályt, mert kiűztem a betegekből a démonjaikat. Aztán megszöktem, mert a kint parkoló kocsimban volt még egy kis korabeli füstölő. De pár nap múlva visszamentem, hogy kapjak igazolást az ottlétemről, mert a munkahelyem kérte. A főorvosasszony megkért, hogy ne menjek vissza oda, mert nem tudja, hogyan magyarázza meg az orvosi szakvéleményeiben a betegek gyógyulását. Azt mondta, hogyha egy-egy beteg gyógyult volna meg, az még magyarázható lett volna, de hogy tömegesen nyerjék vissza az eszüket, azt aligha tudja orvosi szempontból megmagyarázni. Azt mondta, hogy imádkozik azért, hogy senki se kutassa, hogy milyen betegmozgások voltak 2021 januárjában abban a zala megyei korház pszichiátriáján, mert akkor róla fogják azt gondolni, hogy elment az esze, ám szemmel látható épelméjűvé vált emberek tömegét mégsem tarthatja bent a zártosztályon.

odaadta az igazolást és megkért, hogy távozzak és ne hozzam őt még egyszer ilyen kellemetlen helyzetbe.

Voltam Lipótmezőn látogatóban többször is 2006-ban. Úgy gondolom, így már érthető, hogy miért zárták be. nem volt már kit gondozni ott.

2023. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/158 anonim ***** válasza:
100%
#96: Egyre jobb, mindig hozzá lehet adni egy kis szeletet a tévképzetekhez XD Csak az a baj, hogy a kérdésekre nem tudsz válaszolni.
2023. febr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/158 anonim ***** válasza:
Tudom, sokan mondják, hogy nem vagyok százas, de lám, mégis csak az lettem.
2023. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!