Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/158 anonim ***** válasza:
57%
Mexexuálom Justin Biebert
2021. júl. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/158 anonim ***** válasza:
98%
Hogy visszaír az akit szeretek.
2021. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/158 anonim ***** válasza:
89%
Megnyerem a lottó ötöst. :)
2021. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/158 anonim ***** válasza:
87%
Én arról szoktam fantáziálni, hogy én vagyok Kylo Ren. Esetleg néha Voldemort nagyúr. És végzek az összes ellenségemmel. Avada Kedavra!
2021. szept. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/158 anonim ***** válasza:
100%

Általában a zene amit hallgatok, vagy egy frissen megnézett film/sorozat befolyásolja, hogy milyen történetszálat kreál az agyam. Pl. ha imagine dragons-t hallgatok, akkor rendszerint arról ábrándozok, hogy valami szuperképességel rendelkezem, és akár egy egész videóklippet gyártok a fejemben. :D

Vagy pl most nemrég néztem meg az Alice in Borderland sorozatot, ami egy sci-i/ survival thriller, és most arról fantáziálok, hogy hogy élném túl, ha a sorozatban levő világba csöppennék.

Kb bármilyen filmet vagy sorozatot nézek, vagy beleképzelem magam a főszereplők helyébe, vagy egy teljesen új szereplőt kreálok jómagam személyében.

2021. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/158 anonim ***** válasza:
97%

Egy képzeletbeli nőről szoktam akit felöltöztetek különböző ruhákba, mint egy barbie-t, megcsinálom a haját, a sminkjét stb.. képzeletben jobban szeretek másokat öltöztetni, meg sminkelgetni fogalmam sincs miért. :D Zenehallgatás közben azt szoktam képzelni hogy énekesnő vagyok és én éneklem az adott dalt. Néha még fejeket is vágok hozzá, vagy felkapok valamit mikrofonnak és tényleg éneklek :D

Elalvás előtt meg utazásról szoktam, a szerelmemről vagy épp berendezem valahol a képzeletbeli házunkat.

2021. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/158 anonim ***** válasza:
29%
24/L
2021. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/158 anonim ***** válasza:
100%
Egy húzósabb napkitörés leállítja az összes szervert a bolygón örökre. Kérem vissza az internet előtti világot!
2021. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/158 anonim ***** válasza:
12%

Hogy egyszer egy olyan nővel futok össze aki nem hazudik mint a vízfolyás.

😀

Tudom nagyon sci-fi kategória 😀😀

2021. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/158 anonim ***** válasza:
100%
1)Hogy annyi pénz legyen a számlámon, amennyi elég életem végéig és ne kelljen munkán, nyugdíjon aggódni, hanem legyen egy kis hintaszékem, amin ülve mindennap horgolhassak és festegethessek. 2)a másik amin fantáziál ok, hogy elképzeltem, hogy van túlvilág, ami szép erdőből és mezőkből áll és ott találkozok a legjobb barátommal, aki sajnos meghalt és végtelen hosszan beszélgetünk, ugyanolyan jókat mint amikor még élt
2021. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!